Magazin

Girne’de MFÖ ziyafeti   
 EFSANE ÜÇLÜ ÜNLÜLERE SÖYLEDİ:

Türkiye’nin efsane üçlüsü Mazhar-Fuat-Özkan, Girne Rocks Hotel’de, aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu keyifli bir atmosferde, unutulmaz bir konsere imza attı

 

Girne Rocks Hotel’de geçtiğimiz Cumartesi gecesi MFÖ fırtınası esti. Uzun zaman sonra ülkemizde otel konseri veren Mazhar Fuat Özkan üçlüsü sevenlerine adeta müzik ziyafeti çekti. Yoğun bir konser maratonu olan MFÖ’nün konserini dinlemeye gelenler arasında ünlü isimler de vardı.

Selçuk Yöntem ve eşi Cihan Yöntem, Tarık Ünlüoğlu ve eşi Gülenay Kalkan, tiyatro sanatçısı Yücel Ertem, Miss Turkey birincisi Gizem Memiç ve Nil Burak ünlü konuklar arasında dikkat çekenlerdi.

Gecede sevilen şarkılarını seslendiren MFÖ grubunun üyesi Fuat Güner konser öncesi yapılan röportajda yoğun bir konser programları olduğunu belirterek “Kıbrıs konserimizden sonra daha yedi tane daha konser var. Ardından da yurt dışı konserlerine ağırlık vereceğiz” dedi. Yıllara meydan okuyan Fuat Güner,  yoğun konser programına ayak uydurmak ve sağlıklı kalmak için kendisinin haftada üç kez pilates yaptığını söyledi.

 

Erbil’in boşluğunu Seçkin doldurdu

Girne Rocks Hotel sahnesinden eksilmeyen Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz haftalarda rahatsızlığı nedeniyle sahneye tekerlekli sandalye ile çıkmak zorunda kalmıştı. Tedavisi henüz tamamlanamayan Mehmet Ali Erbil rahatsızlığı nedeniyle ülkemize gelemedi. Yerine ise Yavuz Seçkin sahne aldı. Mehmet Ali Erbil’in yokluğunu aratmayan ünlü komedyen yaptığı taklitler ve esprileri ile izleyenlerini kahkahaya boğdu. Sahneye Erol Evgin taklidi ile çıkan sanatçı büyük alkış aldı…

 

Başa dön tuşu