KıbrısSpor

Çamlık Akademi’de sertifika coşkusu

Gazimağusa Belediyesi Çamlık Spor Kulübü bünyesindeki Voleybol Akademi tarafından geçtiğimiz günlerde yaz okulu sertifika töreni düzenlendi ve 160’a yakın çocuk belgelerini aldı

Gazimağusa Belediyesi Çamlık Spor Kulübü bünyesindeki Voleybol Akademi tarafından geçtiğimiz gün yaz okulu sertifika töreni düzenlendi.

Mağusa Arena’da gerçekleşen sertifika töreninde yaklaşık 160 çocuk, yaz boyunca yaptıkları aktivitelerinda ardından katılım belgelerini aldılar.

Böylece yaz sezonunu kapatan Gazimağusa Belediyesi Çamlık Spor Voleybol Akademi’de kış sezonu çalışmalarına geçilecek.

 

Ulaş Can: Asla çalışmaktan vazgeçmeyin

Sertifika töreni öncesinde Çamlık Spor Voleybol Akademi antrenörlerinden Ulaş Can öğrencilere ve velilere bir konuşma yaparak, 7 çocuk ile başladıkları bu yolda şuan da 3 yaştan 15 yaşa kadar 160 çocuğa spor yaptırdıklarını ve bu etkinlikle yaz sezonunu kapattıklarını fakat kış sezonunda antrenmanlarına devam edeceklerini belirtti.

Can konuşmasının devamında ise, “Burada eğitim verirken başlangıç olarak hep sporcularımızın mutluluğunu en ön plana koymaya çalışıyoruz. Kullandığımız tüm bilimsel ve ideal yöntemlerin ışığında başarılı, sağlıklı, saygılı, özgüveni yüksek kendine ve rakiplerine saygı gösterebilen bireyler yetiştirmek temel hedefimiz. Akademi eğitmenlerimiz Özkan Eser, Osman Çetintaş ve Çağla Kaanoğlu’na teşekkür ederim. Sporcularımıza tek bir tavsiye vermek istiyorum. İnsanlar size bir şeyi yapamayacağınızı söylediği zaman bilin ki aslında yapamayacağınız için değil yapabileceklerinizden korktukları içindir bu yüzden asla çalışmaktan vazgeçmeyin.” dedi.

Okan KARADEMİR

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı