EğitimKıbrıs

GAÜ’den Havadis’e ziyaretGirne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Pınar Eraslan Yayınoğlu ile GAÜ Medya Koordinatörü ve Kariyer Uzmanı Simge Özekler Erdal, Havadis’i ziyaret etti

 

GAÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Pınar Eraslan Yayınoğlu, göreve atanmasının ardından medya kuruluşlarına ziyaret başlattı.

Prof. Dr. Pınar Eraslan Yayınoğlu, medya kuruluşlarına başlattığı ziyaretler çerçevesinde, GAÜ Medya Koordinatörü ve Kariyer Uzmanı Simge Özekler Erdal ile birlikte dün de Havadis’i ziyaret etti.

Havadis Gazetesi Genel Müdür ve Genel Yayın Yönetmeni Başaran Düzgün, Reklam Müdürü Gizem Davulcu ve Haber Müdürü Duygu Alan ile bir araya gelen Yayınoğlu, hedeflerini anlattı.

Deneyimleri ile fakültenin akademik varlığına güçlü katkılarda bulunma arzusunda olan Prof. Dr. Pınar Eraslan Yayınoğlu, bir amacının da iletişim fakültesi öğrencilerinin sektörde deneyim kazanmalarına katkıda bulunmak olduğunu kaydetti, bu yöndeki ne tür çalışmalar yapılabileceği hususunda fikir alışverişinde bulundu.

Prof. Dr. Pınar Eraslan Yayınoğlu, iletişim fakültesi öğrencilerinin akademik bilgilerinin uygulamalı eğitim ile pekiştirilmesi ve desteklenmesi konusunda Havadis’ten destek işbirliği talep etti.

 

 

 

 
Başa dön tuşu