KıbrısSanat

Fotoğrafçılar gezide


FODER’DEN RENKLİ KARELER:

Kıbrıs Türk Fotoğraf Derneği (FODER), ülke içinde düzenlediği fotoğraf gezisiyle adanın güzelliklerini objektiflere yansıttı

 

Kıbrıs Türk Fotoğraf Derneği FODER, geçtiğimiz pazar günü fotoğraf çekim gezisi gerçekleştirdi. Sabah sattlerinde Serdarlı’da verilen molada kahveler içildi ve köy halkıyla keyifli sohbetler gerçekleştirildi. Köy halkının sıcakkanlılığına teşekkür edilip Görneç köyüne uğrandı ve burada da özellikle yeşilin tonları ile görsel bir şölen sunan manzaranın fotoğrafları çekildi.

İskele güzergahında bulunan Sınırüstü sulak alanı seyir tepesinde verilen molada, manzara ve yansıma fotoğrafları çekilip 12. Hamsi Festivali’nin gerçekleştirildiği alana hareket edildi. Burada da yaklaşık 2 saat verilen molada, ikram edilen hamsiler afiyetle yendi ve etkinlikle ilgili fotoğraflar çekildi. İskele’deki limana uğramayı ihmal etmeyen FODER üyeleri, fotoğraf çekimlerine orada devam ettiler.

 

Dönüş güzergahında ise, Gönendere göletine uğrandı ve yansıma, uzun pozlama, gün batımı fotoğrafları ile gün noktalandı. FODER, önümüzdeki haftalarda da ülkemizin farklı güzergahlarda fotoğraf çekim gezileri düzenlemeye devam edecek.

 Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı