FutbolSpor

Forest’e 2 iyi 2 kötü haberK-Pet Süper Ligin galibiyeti olmayan iki takımı Kaymaklı ile Gençler Birliği bu hafta karşı karşıya gelecek. Başkent ekibi Kaymaklı’da sakat futbolcuların ikisinden iyi haber ikisinden kötü haber geldi.

ASHARE DÖNÜYOR BELLO’DAN KÖTÜ HABER:

Küçük Kaymaklı’nın sezon başı transfer ettiği ancak yaşadığı sakatlık nedeniyle haftalardır takımdan ayrı kalan Asare bu hafta oynanacak Gençler Birliği maçında takımdaki yerini alabilecek. Kasığında yırtık tespit edilen ve antrenmanlarda takımdan ayrı düz koşu yapan Bello’nun ise durumu belirsiz.

SERCAN DÖNÜYOR, BERKEM YOK:

Geçtiğimiz hafta takımdan uzak kalan Sercan Çoban da bu haftaki Gençler Birliği karşılaşmasında takıma dönecek. Uzun süredir sakat olan futbolculardan Berkem ise Gönyeli maçının son 10 dakikasında forma giymişti ancak ağrıları tekrarlayan Berkem’in takıma dönüşü uzayacak

Ahmet ÖZSOY

Süper Ligde galibiyeti olmayan iki takımı olan Küçük Kaymaklı ile Gençler Birliği Pazar günü saat 14.30’da Şht. Hüseyin Ruso Stadı’nda karşı karşıya gelecek. Başkent ekibi Küçük Kaymaklı’da teknik heyet sakat futbolcuların takıma dönmesini dört gözle beklerken oyuncuların ikisi iyileşiyor, ikisinden kötü haber var.
Küçük Kaymaklı Teknik Direktörü Serhat Ertürk gazetemizin sorularını yanıtlarken, sakat futbolcularından yana dert yandı ve kısıtlı imkanlarla oluşturdukları kadronun bir türlü bir araya gelememesine dikkat çekti.
Ertürk, haklarında her türlü konuşulup, çeşitli iddialar üzerine yorumlar yapıldığını ancak bunların hiç birinin doğru olmadığını söyledi ve kendilerinin galibiyet elde etme düşüncesi dışında başka bir şey düşünmediklerini vurguladı.

Sakat futbolcuların durumu

Küçük Kaymaklı’da sezon başı transfer edilen ve hem tekniği, hem de sürati ile takımın hücum hattına önemli katkı koyan Asare yaşadığı sakatlıktan dolayı uzun süredir takımdaki yerini alamıyordu.
Geçtiğimiz hafta oynanan Gönyeli maçının son 15 dakikasında oyuna giren ve hücum bölgesinde olumlu işler yapan Asare bu hafta sahadaki yerini alabilecek.
İki haftadır takımdan uzak kalan golcü futbolcu Bello’dan ise iyi haber yok. Kasığında yırtık tespit edilen ve antrenmanlarda takımdan ayrı düz koşu yapan Bello’un bu hafta da oynaması zor. Sakat futbolculardan Berkem’den de kötü haber geldi. Gönyeli maçının son 10 dakikasında oyuna giren Berkem’in ağrıları tekrarladı ve bu hafta oynaması mümkün görülmüyor.
Geçtiğimiz hafta takımdan ayrı kalan Sercan ise takıma dönüyor.

Hedef galibiyet

Küçük Kaymaklı Teknik Direktörü Serhat Ertürk bu hafta sahalarında oynayacakları Gençler Birliği maçında mutlak galip gelmek istediklerini söyledi.
Galibiyetten başka bir düşünceleri olmadığını söyleyen Ertürk, önümüzde oynayacakları 4 maçtan toplayabilecekleri en fazla puanı toplama hedefinde olduklarını sözlerine ekledi.

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı