Magazin

“Emlak Oscarları”nda ülkemizin gururu oldu






ÜLKEMİZE İLK BÜYÜK ÖDÜLÜ KAZANDIRDI:

Türkiye’nin “Emlak Oscarları” olarak bilinen Sign of the City Awards 2018’den bu yıl ilk kez Kuzey Kıbrıs’a büyük ödül verildi. Ülkemizden ödüle layık görülen proje ise Kıbrıs Town Houses oldu

Türkiye’nin “Emlak Oscarları” olarak bilinen Sign of the City Awards 2018’den bu yıl ilk kez Kuzey Kıbrıs da büyük ödül aldı. Kıbrıs Developments’in en son projesi Kıbrıs Town Houses, Türkiye’nin en prestijli gayrimenkul yarışması “Sign of the City Awards 2018”de, devam eden projelerde “En Yeşil Bina” kategorisinde ödüle layık görüldü. Çevreci ve sürdürülebilir vizyona sahip Kıbrıs Developments, Türkiye’nin emlak “Oscar”larından bu yıl büyük ödülle dönmenin gururunu yaşadı.



Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek amacıyla, Hürriyet’in öncülüğünde bu yıl beşincisi düzenlenen, Türkiye’nin en prestijli gayrimenkul yarışması “Sign of the City Awards (SotCA) 2018”in kazananları Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de gerçekleşen ödül töreninde belli oldu. Törende Blue Way Group’un ödüllü markası Kıbrıs Developments’ın Alsancak’taki en son projesi Kıbrıs Town Houses “En Yeşil Bina” ödülünü almanın yanında “En İyi Konut”, “En Yeşil Bina” ve “En İyi Pazarlama Kampanyası” olmak üzere 3 kategoride finale kalarak Sign of the City Premium Proje unvanını da elde etmiş oldu.

Gayrimenkul sektörünün yıldızlarının ve gelecek vadeden projelerin ödüllendirildiği, sektörün önde gelen temsilcilerinin yoğun katılımı ile gerçekleşen “SotCA 2018” Ödül Töreni’ne Blue Way Şirketler Grubu Finans Direktörü Türkan Özbirim, Kıbrıs Developments Proje Tasarımı ve Pazarlama Bölümü Direktörü Harper Özbirim, Kıbrıs Town Houses ekibi ile birlikte katıldı.

 







Başa dön tuşu