Magazin

Evan’ın Girne eğlencesi fena tuttu


GECELERİN VAZGEÇİLMEZİ OLDU: Ülkemizin güçlü seslerinden Ahmet Evan Girne’deki yaz programıyla sahnenin vazgeçilmezi haline gelerek sevenlerini akın akın üstüne çekiyor

gözde mekânlarından Merit Park Letafet Lounge Bar’da sahne alan, çarşamba gecelerinin parlayan yıldızı Ahmet Evan Girne gecelerini hareketlendirmeye son hız devam ediyor. Buray, Model, Kolpa ve Ezhel gibi gündemde olan şarkıcıların parçalarını seslendirerek geceye başlayan Ahmet Evan nostaljik şarkılarıyla da izleyenlerine unutulmaz bir Letafet gecesi yaşattı.

Ezhel’in Felaket şarkısını Letafet’e uyarlayan Ahmet Evan konuklarla hep bir ağızdan Letafet bir afet diyerek coşkulu saatler yaşattı. Evan, Hepsi birbirinden güzel ve değerli insanlar, diyerek sahnede doğum günlerini kutladığı orkestrasından Orhan ve ekibin prodüktörü olan Hüseyin ile de 6 senedir birlikte çalıştıklarını belirtmeyi ihmal etmedi. Ahmet Evan her çarşamba akşamı olduğu gibi gelen hafta yine Merit Park Letafet Lounge Bar’da yeniden izleyenleriyle buluşmak için hazırlanıyor.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı