Erbay İmzayı Attı, Serhan-Serkan Yolda - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Şubat 1, 2023
Spor

Erbay İmzayı Attı, Serhan-Serkan Yolda

Erbay İmzayı Attı

 

Yenicami’de teknik direktör olarak Hasan Topaloğlu ile anlaşıldıktan sonra dün bir futbolcu transferi daha bitirildi. Bağcıl’da forma giyen başarılı savunma oyuncusu Erbay Bertiz, serbest transfer hakkından faydalanarak 3 sezon aradan sonra dün attığı imza ile yeniden Yenicami’ye döndü


Çetinkaya’nın tecrübeli defans oyuncuları, Serkan-Serhan Önet kardeşlerle de görüşme yapan Yenicami, kendi öz kaynaklarından yetişen iki futbolcuyu da serbest transfer hakkını kullanarak yeniden yuvaya döndürme uğraşında. İki futbolcu ile de büyük ölçüde anlaşma sağlandığı öğrenildi

Yeni teknik direktör Hasan Topaloğlu’nun Lapta’nın yıldız futbolcusu Ahmet Coşkun’u da kadrosunda görmek istemesi ile üzerine Lapta ile görüşmelere başlandı. Futbolu bırakma kararı alan Kemal Uçaner, Topaloğlu’nun yardımcılığına getirilirken futbolcu Evren de futbolu bırakarak teknik kadroda görev alacak

Ahmet ÖZSOY

Futbolda 2013-2014 sezonu öncesi hazırlıklara en erken başlayan takımlardan biri Yenicami oldu. Başkan Kaan Kaner’in görevi bırakma kararı ardından adaylığını açıklayan Bülent Avcan 3 Haziran’da gerçekleşecek genel kurulda şimdilik tek aday olacak. Camia Avcan’ın başkan adaylığına destek çıkarak bu doğrultuda hazırlıklara başlandı ve 3 Haziran bekleniyor.
Yenicami’de yeni sezonda takımı çalıştıracak teknik direktör de belirlendi. Takımı bir alt ligde iken yenilgisiz şampiyonluğa ulaştıran genç teknik adam Hasan Topaloğlu ile anlaşma sağlandı. Topaloğlu’nun yeniden Yenicami’ye dönmesinden sonra transferde de hareketlilik başlandı ve dün ilk transfer gerçekleşti.

Erbay imzayı attı

Bağcıl’da forma giyen tecrübeli defans oyuncusu Erbay Bertiz, serbest transfer hakkını kullanarak Yenicami ile anlaşma sağladı. Geçmişte Türkiye’den ülkemize dönüş yaptığında Yenicami’de forma giyen Erbay daha sonra Bağcıl’a transfer olmuştu. Serbest transfer hakkı kazanmasının ardından Topaloğlu’nun isteği doğrultusunda yeniden Yenicami’ye dönen Erbay’ın ardından yeni transferler de yolda.

Serhan-Serkan bitti gibi

Yenicami altyapısından çıkan ülkemizin başarılı futbolcularından Serkan-Serhan Önet kardeşler Çetinkaya ile yol ayırımında. Serbest transfer hakkı bulunan Önet kardeşler birçok takımın transfer gündeminde ancak Yenicami eski futbolcularını yeniden kadroya dahil etmeye en yakın takım.
Serhan-Serkan ile görüşmelerini sürdüren Yenicami’nin başarılı futbolcuları ile anlaşma sağladığı öğrenildi.

Ahmet Coşkun için görüşülüyor

Yenicami’nin transfer listesinin başında bulunan bir diğer isim ise Lapta’dan Ahmet Coşkun. Teknik direktör Hasan Topaloğlu’nun kadrosunda görmeyi istediği Ahmet Coşkun için Lapta ile görüşmelere başlayan Yenicami yönetiminin bu futbolcu için takas yöntemi dahil birçok alternatifi kırmızı-yeşilli kulübe önereceği öğrenildi.

Uçaner, Evren ve Perçinci teknik kadroda

Ülkemizin tecrübeli futbolcularından Kemal Uçaner futbolu bırakma kararı aldı. Son olarak Lefke’den kiralık olarak Binatlı’ya dönen ve futbol sezonunu kendi yetiştiği kulübünde tamamlayan Kemal Uçaner futbolu bırakma kararından sonra Yenicami Teknik Direktörü Hasan Topaloğlu’nun yardımcılığına getirildi.
Uçaner ile birlikte Yenicami’de TC kontenjanında forma giyen Evren’in de futbolcu bırakma kararı aldığı ve Topaloğlu’nun ekibinde göreve getirildiği belirtiliyor. Yenicami’de geçtiğimiz dönem teknik kadroda bulunan Emre Perçinci de Topaloğlu ve Uçaner’in ardından Evren ile birlikte teknik yönetimde bulunacak.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar