KıbrısMagazin

Candan’la vur patlasın, çal oynasın!


ERBİL TEKERLEKLİ SANDALYEYLE ŞOK ETTİ:

 

Candan Erçetin’in darbukayla vur patlasın, çal oynasın bir bayram eğlencesi sunduğu Rocks Hotel’de, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil vertigo yüzünden sahneye tekerlekli sandalyeyle çıkınca aralarında Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu ve Cihan Ünal gibi ünlülerin de bulunduğu konuklar hayrete düştü

 

Mehmet Ali Erbil, Kıbrıs’ta bayramın ilk günü sahneye tekerlekli sandalye ile çıktı. Girne Rocks Hotel’de Candan Erçetin ile sahneye çıkan ve espriler yapan ünlü komedyen “Vertigo” hastalığı yüzünden uzun zamandır denge problemi yaşıyor.  Mehmet Ali  yürümekte zorlandığı için sahneye de tekerlekli sandalye ile çıkmak zorunda kaldı. Sanatçı sevenlerine sahneden tekerlekli sandalye üzerinde dert yandı.

Girne Rocks Hotel’de Kurban Bayramı yine ünlü isimlerin mekanı oldu. Bayramın ilk gecesi Mehmet Ali Erbil ve Candan Erçetin sahnedeydi. Aralarında Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu ve eşi Gülenay Kalkan ile Cihan Ünal’ın da olduğu kalabalık bir izleyici kitlesi Candan Erçetin’i dinlemeye geldi. Gecenin en önemli anı ise Mehmet Ali Erbil’in sahneye tekerlekli sandalye ile gelmesi oldu. Bir süreden beri  “Vertigo”  hastalığı ile başı dertte olan ünlü sanatçı denge sorunu yaşadığı için yürümekte zorlanıyor.  Bu nedenle sahneye tekerlekli sandalye ile çıkan Mali “Bunu bir espri olarak almayın, bu işin şakası yok. Yürürken denge problemi yaşıyorum.  Kulisten buraya kadar tekerlekli sandalyeye ihtiyaç duydum. Sahneye de böyle çıkmak zorunda kaldım” dedi.

 

Sahnesini bir süre bu şekilde geçiren ünlü sanatçı daha sonra Cihan Ünal’ı yanına aldı ve tekerlekli sandalyeden kalktı.  Mali “Valla zor iş, ama hep böyle kalacak değilim işimi ayakta yapmak istiyorum” dedi. Candan Erçetin’i takdim eden Mali tekrar kulise tekerlekli sandalye ile döndü.

Gecede sevilen şarkılarını seslendiren Candan Erçetin, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. İki kıyafet giyen sanatçı kırmızılı kıyafeti ile dikkat çekti. Sahnede darbuka şov da yapan Erçetin sıcak havaya rağmen oldukça uzun süre sahnede kaldı.

 Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı