Biri satırla yaraladı, dövdü, diğeri tehdit etti - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
KıbrısManşet

Biri satırla yaraladı, dövdü, diğeri tehdit etti

Girne’de faaliyet gösteren Grand Center Butik Otel işletmecisi zanlı Levent Ulucan, “Adam yaralama”, kardeşi Melih Fırat Ulucan ise “Şiddet tehdidi” suçundan tutuklandı

Evrim KAMALI


Girne’de faaliyet gösteren Grand Center Butik Otel işletmecisi zanlı Levent Ulucan, satırla adam yaralamaktan tutuklanırken kardeşi Melih Fırat Ulucan ise şiddet tehdidinden tutuklandı. Zanlılar dün mahkemeye çıkarıldı.

Mahkemede ifade veren polis memuru Mustafa Özmüezzin olayla ilgili bulguları aktardı.

Özmüezzin 8 Mart 2020 tarihinde, saat 01.00 sıralarında, Girne’de, Grand Center Butik Otel önünde, zanlı Levent Ulucan’ın, kız arkadaşıyla tartışan Gökhan Güldalı’ya hitaben itale-i lisanda bulunduktan sonra otelden çıkıp tasarrufunda kanunsuz olarak bulundurup taşıdığı toplam uzunluğu 41 cm olan satır ile Güldalı’yı sol kaşından yaraladığını ve ciddi şekilde dövdüğünü kaydetti.

Özmüezzin, olay yerine giden zanlı Melih Fırat Ulucan’ın ise, Gökhan Güldalı’ya, “Polisi arama. Şikâyette bulunursan seni harcarlar” diyerek şiddet tehdidinde bulunduğunu söyledi.

Polis memuru Mustafa Özmüezzin, zanlılar Levent Ulucan ve Melih Fırat Ulucan’ın mahkeme emri ile tutuklandığını ve olayda kullanılan satırın ise otel içerisinde bulunarak emare yapıldığını belirtti.

Polis memuru Mustafa Özmüezin, mesele ile ilgili soruşturmanın devam ettiğini bölgede kamera kayıtlarının alınıp inceleneceğini ayrıca zanlıların ifadelerinde aktarmış oldukları hususların teyit ve tekzip edileceğini belirterek zanlıların soruşturma maksatlı 2 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Yargıç Murat Soytaç zanlıların soruşturma maksatlı 2 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar