Diğer SporlarSpor

Beer Sheva ülkemizdeTürkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 1.Ligi’nde yer alan Kuzey Kıbrıs Turkcell takımının ülkemizde konuk ağırladığı İsrail’in Hosen Club Beer Sheva takımı ile ortak kampı başladı

 Tonguç KOTAK

Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 1.Ligi’nde yer alan Kuzey Kıbrıs Turkcell takımı İsrail’in Hosen Club Beer Sheva takımı ile ortak kamp yapıyor. Bu sezon hedefini Süper Lig’e çıkmak olarak koyan Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı ay sonu başlayacak 1.Lig maçları öncesinde önemli bir konuğu ağırlıyor.
 Beer Sheva geldi

İsrail Tekerlekli Sandalye basketbolunun önde gelen takımlarından Hosen Club Beer Sheva, Kuzey Kıbrıs Turkcell’in davetlisi olarak önceki akşam KKTC’ye geldi. KKTCELL ile Hosen Club Beer Sheva 4 gün boyunca KKTC’de ortak kamp ve hazırlık maçları oynayacaklar.

 

İlk idman yapıldı

İki takım ilk hazırlık maçlarını dün sabah ve öğleden sonra oynadılar. Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşen ortak kampta KKTCELL ile Hosen Club Beer Sheva bugün ve yarın yine Atatürk Spor Salonu’nda hazırlık maçı yaparak ortak kamp tamamlanacak.

 

KTSYD’den, KKTCELL’e ziyaret

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği yönetimi dün, KKTCELL Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nı ziyaret ederek yeni sezon öncesi başarılar diledi. KTSYD Başkanı Çelen Oben ve Asbaşkan Burhan Gürkan ziyarette her iki takım sporcularına ikramda bulunarak yeni sezon için başarı dileklerini iletti.

 

 

 Fotoğraflar: Fuat Şanlıer

Başa dön tuşu