Spor

Başarılılar ödüllendirildi


ŞUBAT AYI ÖDÜLLERİ VERİLDİ: Havadis Spor Servisi ile Atakom Limited İşbirliğinde K-Pet Süper Ligi’nde Şubat ayının en başarılıları olarak belirlenen; Merit Alsancak Yeşilova Teknik Direktörü Toygar Davulcu, Yenicami futbolcusu John Ebuka ve hakem Kerem Eran, 350 TL’lik nakit para ödülü ve plaketlerini dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle aldı.

2018-2019 Futbol Sezonu K-Pet Süper Ligi’nde her ayın en başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi Havadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited tarafından ödüllendirilmeye devam ediyor.

Havadis Spor Servisi tarafından yapılan değerlendirme sonucu, Şubat ayında göreve geldikten sonra çıktığı 3 maçın 3ünü de kazanan Merit Alsancak Yeşilova’nın Teknik Direktörü Toygar Davulcu, Yenicami’nin gol kralı ve Şubat ayında 3 ayrı takıma toplam 6 gol atan futbolcu John Ebuka ile başarılı maçlar yöneten hakem Keram Eran Şubat ayının en iyileri olarak belirlendi.

Şubat ayının en başarılı isimlerine 350 TL’lik nakit para ödülü ve plaketleri dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törende Atakom Limited yetkilileri tarafından verildi.

Havadis Gazetesi Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy ve hakem eğitmenlerinden Savaş Tilki’nin de bulunduğu törende, Toygar Davulcu’ya ödülünü Atakom Limted Direktörü Mert Atakan, Yenicami futbolcusu John Ebuka’ya ödülünü Bizim Mutfak İhracat Müdürü Teyfik Sezgin, hakem Kerem Eran’a ise ödülünü Atakom Pazarlama Müdürü Süleyman Yıltan takdim etti.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı