KıbrısManşet

Arama çalışmalarına karadan devam edilecekAlagadi-3 mevkiinde arkadaşları ile yüzerken, dalgalara kapılarak kaybolan Mehmet Ceylan için arama kurtarma çalışmalarına denizin aşırı dalgalı oluşu bugün karadan devam edilecek.
Polis Basın Subaylığı’ndan alınan bilgiye göre dün denizde kaybolan şahsın arama çalışmalarına, denizin aşırı dalgalı oluşu nedeniyle bugün  karadan devam edilecektir.Hava koşulları nedeniyle ara verilmişti

Dün Alagadi-3 mevkiinde arkadaşları ile yüzerken, dalgalara kapılarak kaybolan Mehmet Ceylan için arama kurtarma çalışmaları denizin aşırı dalgalı oluşu nedeniyle sonuç vermedi.
Aramalara sahil güvenlik ekipleri ile Polis Özel Harekat Müdürlüğü dalgıç ekibi denizden, Güvenlik Kuvvetleri Komutanılığına ait helikopter ile havadan ve karadan yapılan aramalar sonuç vermedi.
Aramlara olumsuz hava koşulları nedeniyle saat 18:30 itibariyle ara verilmiştir.
Kayıp şahsın Lapta’da sakin 27 yaşındaki Mehmet Ceyhan isimli şahıs olduğu yönünde tespit edildi.

Gözde Nur Binbir’in cansız bedeni bulunmuştu

Polis Basın Subaylığından alınan bilgiye göre Alagadi -3 mevkiinde yüzmek için denize giren şahıslardan birinin cansız bedenine ulaşıldı. Sahil Güvenlik ekipleri tarafından cansız olarak  karaya çıkarılan  şahsın, 22 yaşında Gözde Nur Binbir isimli şahıs olduğu tespit edildi.

Başa dön tuşu