Adele 32 yaşına en zayıf haliyle girdi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Magazin

Adele 32 yaşına en zayıf haliyle girdi

Ünlü şarkıcı Adele, 32’nci doğum gününü aylar sonra yaptığı Intagram paylaşımıyla kutladı. Kilo vererek neredeyse bambaşka birine dönüşen Adele, fit vücudunu gösteren fotoğrafının altına, “Doğum günü sevginiz için teşekkürler. Umarım bu çılgın zamanlarda hepiniz güvende ve sağlamsınızdır” yazarak hem sağlık çalışanlarına hem de salgında diğer önemli işlerde çalışanlara teşekkür etti.


Ünlü şarkıcı Adele, daha önce de spor kıyafetler içinde Los Angeles sokaklarında dolaşırken görüntülenmişti.

45 kilo verdiği söylenen İngiliz şarkıcı, bugüne dek kilo vermeye devam etti.

İlk kez 24 Ekim’de görüntülenen Adele, fiziki değişim sinyalini verdi. Cadılar Bayramı fotoğrafında, Adele’in artık eskisi gibi kilolu olmadığı görüldü.

“GÜNDE 1000 KALORİ TÜKETTİ”

Brezilyalı kişisel antrenörü Camila Goodis, geçen ay The Sun gazetesine verdiği röportajda, Adele’in çok fazla spor yapmayı sevmediğini söyleyerek, zayıflığının yüzde 90 oranda diyet yapmasından kaynaklandığını söyledi. Ünlü şarkıcının “sebze suyu ve günde 1000 kalori diyeti”ne bağlı kalarak kilo verdiğini açıkladı.

SIRTFOOD DİYETİ NEDİR?

Adele’in Sirtfood adlı bir diyeti daha uyguladığından söz edildi. Sirtfood diyeti, zayıflama genini harekete geçirdiği öne sürülen sirtüin proteinini aktive etmeye yarayan yiyeceklerden tüketmeye dayanıyor. İngiltere’deki beslenme uzmanları Aidan Goggins ve Glen Matten tarafından geliştirilen Sirtfood diyeti, bazı yiyeceklerin, vücutta metabolizmayı düzenlemeye yardımcı olduğu ve yaşlanmayı yavaşlatmak için hücre koruması sağladığı iddia edilen bir protein olan sirtüini aktive ettiği ilkesine dayanıyor. Diyetin savunucuları yeşil çay, lahana, yaban mersini, somon ve narenciye gibi sirtüin bakımından zengin yiyecekleri tüketmenin vücuda sabit bir metabolik destek verebileceğini ve hızlı kilo vermeyi sağladığını iddia ediyor.

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar