30 öğrenci tamamlama belgelerini aldı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
EğitimKıbrısManşet

30 öğrenci tamamlama belgelerini aldı

Gürsel KARAGÖZLÜ

Lefke İstiklal İlkokulu’ndan mezun olmaya hazırlanan öğrencilerin tamamlama belgesi aldı. Tamamlama belgelerinin verildiği etkinlik ile müsamere bir arada gerçekleştirildi. Öğrenciler ile aileleri mezuniyet ile müsamere heyecanını bir arada yaşadı.


Öğrencilerin ve ailelerinin heyecanı gözlerinden okundu. Tören büyük ilgi gördü. Törende Lefke İstikalal İlkokulu’ndan mezun olan 30 öğrenciye tamamlama belgeleri verildi.  Okul aile birliği de yıl boyunca görev yapan öğretmenlere çiçeklerle teşekkür etti.

Etkinlik, saygı duruşu ve istiklal marşının ardından okul korosunun konseri, dans ve tiyatro ekiplerinin gösterileri damgasını vurdu. Öğrenciler yaptıkları gösterilerde büyük takdir topladılar.

Okul müdürü Halil Çorba, eğitim yılı boyunca özveri ile çalışan öğretmenlere teşekkür ederek, mezun olan öğrencilere ileriki eğitimlerinde başarılar diledi. Tören sonunda tüm mezun öğrencilere tamamlama belgeleri verildikten sonra, tüm öğrenciler  gökyüzüne kep atarak tören sona erdi.

[images_grid auto_slide=”no” auto_duration=”1″ cols=”four” lightbox=”yes” source=”media: 163308,163311,163310,163309″][/images_grid]

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar