Magazin

Oğuzhan sezonu açtıDOYASIYA EĞLENDİLER: Golden Cage’te konuklara coşku dolu saatler yaşatan ve yeni repertuarındaki seslendirdiği şarkılar kadar konuklarıyla da yakından ilgilenen Oğuzhan kış sezonunu açtı.
 Cratos Premium’un tercih edilen restoranları arasında bulunan Golden Cage’te sahne alan olan Oğuzhan, hayranlarının yoğun ilgisi ve alkışları ile sahne alarak yeni sezonu önceki akşam açtı.Yeni repertuarındaki seslendirdiği şarkılar kadar konuklarıyla da yakından ilgilenen Oğuzhan samimi tavırlarıyla beğeniliyor. Önceki akşam birbirinden güzel şarkıları ile açılış programını yapan sanatçı, oryantaller eşliğinde hem oynadı hem oynattı. Gecede sürpriz kutlamalar da yaşandı.

Gecede tempo bir an olsun düşmedi. Kendine özgü dekorasyonu ve mistik atmosferi ile her zaman olduğu gibi yine kendine hayran bırakan Oğuzhan’la güzel bir konser daha yaşadı. Gecede konuklar sohbetlerini Chivas Regal viskisiyle taçlandırdı.

 

[images_grid auto_slide=”no” auto_duration=”1″ cols=”three” lightbox=”no” source=”media: 195609,195608,195607,195605,195603,195604″][/images_grid]

 

Fotoğraflar: Mustafa Şenal

Başa dön tuşu