FutbolSpor

16 maçta 90 gol


Digitech U15 Ligi’nde 2. hafta tamamlandı. 4’erli 8 ayrı grupta toplam 32 takımın mücadele ettiği ligin 2. haftasında oynanan 16 karşılaşmada fileler tam 90 kez sarsıldı

11 TAKIM 2’DE 2 YAPTI

U15 Ligi’nde 2. haftanın ardından 1.Grupta Yonpaş Dumlupınar, 2.Grupta Gençler Birliği, 3.Grupta Yenicami ile Küçük Kaymaklı, 4.Grupta Gönyeli ile Göçmenköy, 5.Grupta Baf Ülkü Yurdu, 6.Grupta Doğan Türk Birliği ile Türk Ocağı, 7.Grupta Sipahi ve 8.Grup Değirmenlik 2’de 2 yaparak yollarına kayıp devam etti

 

Okan KARADEMİR

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından organize edilen Digitech U15 Ligi’nde 2. hafta tamamlandı.

4’erli 8 ayrı grupta toplam 32 takımın mücadele ettiği ligin 2. haftasında oynanan 16 karşılaşmada fileler tam 90 kez sarsıldı.

Berabere biten maçın olmadığı haftada 14 takım kendi sahasında galip gelirken 4 takım da deplasmanda kazanmayı başardı.

  1. hafta karşılaşmaları 16-17 Şubat tarihlerinde oynanacak ve gruplarda ilk devre tamamlanmış olacak.

 

En farklı Yenicami ve Gönyeli kazandı

Çetinkaya’yı 11-0 mağlup eden Yenicami ile Dikmengücü karşısında 12-1 kazanan Gönyeli 2. haftanın en farklı skorlu galibiyetini elde takımlar oldu.

Gönyeli-Dikmengücü maçının sonucu ayrıca 13 golle 2. haftanın en gollü geçen karşılaşması olarak dikkat çekti.

 

11 takım 2’de 2 yaptı

U15 Ligi’nde 2. haftanın ardından 1.Grupta Yonpaş Dumlupınar, 2.Grupta Gençler Birliği, 3.Grupta Yenicami ile Küçük Kaymaklı, 4.Grupta Gönyeli ile Göçmenköy, 5.Grupta Baf Ülkü Yurdu, 6.Grupta Doğan Türk Birliği ile Türk Ocağı, 7.Grupta Sipahi ve 8.Grup Değirmenlik 2’de 2 yaparak yollarına kayıp devam etti.

 

 

Digitech U15 Ligi’nde 2.Hafta Sonuçları

1.Grup

Çanakkale             3-1          Maraş

Y.Dumlupınar       3-1          M.T. Gücü

2.Grup

Dörtyol                  0-5          G. Birliği

Yeniboğaziçi         1-0          Güvercinlik

3.Grup

K.Kaymaklı            3-0          G. Gücü

Yenicami               11-0       Çetinkaya

4.Grup

Göçmenköy          6-0          Yılmazköy

Gönyeli                  12-1       Dikmengücü

5.Grup

Lefke                     3-1          B. Bağcıl

Binatlı                    0-4          B. Ü. Yurdu

6.Grup

  1. Ocağı 8-0 G.H. Evi

D.T. Birliği              4-1          M.A. Yeşilova

7.Grup

Düzkaya                 4-1          Esentepe

  1. Seracılar 0-8 Sipahi

8.Grup

Hamitköy               3-1          Vadili

Cihangir                 1-4          Değirmenlik

 

Digitech U15 Ligi’nde 3.Hafta Programı

 

1.Grup

16 Şubat Cumartesi

11:00     Gazimağusa Maraş Stadı                                     Maraş-M. Türk Gücü

14:30     Çanakkale Muharrem Döveç Stadı                  Çanakkale-Y. Dumlupınar

 

2.Grup

16 Şubat Cumartesi

14:30     Gazimağusa Maraş Stadı                                    Güvercinlik-G. Birliği

17 Şubat Pazar

14:30     Yeniboğaziçi Osman E. Mehmet Stadı             Yeniboğaziçi-Dörtyol

 

3.Grup

17 Şubat Pazar

11:00     Lefkoşa Attila Topaloğlu Stadı                           Çetinkaya-G. Gücü

14:30     Lefkoşa Attila Topaloğlu Stadı                           Yenicami-K. Kaymaklı

 

4.Grup

17 Şubat Pazar

14:30     Göçmenköy Stadı                                               Göçmenköy-Gönyeli

14:30     Atatürk SK Antrenman Sahası                           Yılmazköy-Dikmengücü

 

5.Grup

17 Şubat Pazar

10:00     Güzelyurt Sentetik Saha                                     B. Ülkü Yurdu-B. Bağcıl

14:30     Güzelyurt Sentetik Saha                                    Binatlı-Lefke

 

6.Grup

16 Şubat Cumartesi

14:30     Girne Pıa Bella Sahası                                        D. T. Birliği-T. Ocağı

17 Şubat Pazar

14:30     Alsancak Mustafa Hidayet Çağlar Stadı           M.A. Yeşilova-G.H. Evi

 

7.Grup

16 Şubat Cumartesi

14:30     Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı                             Düzkaya-T. Seracılar

17 Şubat Pazar

14:30     Esentepe Erdal Barut Stadı                                Esentepe-Sipahi

 

8.Grup

16 Şubat Cumartesi

14:30     Cihangir Antrenman Sahası                               Cihangir-Hamitköy

17 Şubat Pazar

14:30     Değirmenlik Sadık Cemil Stadı                          Değirmenlik-Vadili

 

 

1.Grup

Takım                                     O             G             B             M            A             Y              AV           P

1.Yonpaş Dumlupınar         2             2             0             0             8             4             4             6

2.Mağusa Türk Gücü           2             1             0             1             9             3             6             3

3.Çanakkale                          2             1             0             1             3             9             -6            3

4.Maraş                                 2             0             0             2             4             8             -4            0

 

2.Grup

Takım                                     O             G             B             M            A             Y              AV           P

1.Gençler Birliği                   2             2             0             0             7             1             6             6

2.Güvercinlik                        2             1             0             1             7             2             5             3

3.Yeniboğaziçi                      2             1             0             1             2             2             0             3

4.Dörtyol                               2             0             0             2             1             12           -11          0

 

3.Grup

Takım                                     O             G             B             M            A             Y              AV           P

1.Yenicami                            2             2             0             0             14           0             14           6

2.Küçük Kaymaklı                                2             2             0             0             9             0             9             6

3.Gençlik Gücü                    2             0             0             2             0             6             -6            0

4.Çetinkaya                           2             0             0             2             0             17           -17          0

 

4.Grup

Takım                                     O             G             B             M            A             Y              AV           P

1.Gönyeli                              2             2             0             0             22           1             21           6

2.Göçmenköy                       2             2             0             0             10           0             10           6

3.Dikmengücü                      2             0             0             2             1             16           -15          0

4.Yılmazköy                           2             0             0             2             0             16           -16          0

 

5.Grup

Takım                                     O             G             B             M            A             Y              AV           P

1.Baf Ülkü Yurdu                  2             2             0             0             9             0             9             6

2.Binatlı                                 2             1             0             1             8             5             3             3

3.Lefke                                  2             1             0             1             3             6             -3            3

4.Bostancı Bağcıl                  2             0             0             2             2             11           -9            0

 

6.Grup

Takım                                     O             G             B             M            A             Y              AV           P

1.Doğan Türk Birliği            2             2             0             0             17           1             16           6

2.Türk Ocağı                         2             2             0             0             9             0             9             6

3.M. Alsancak Yeşilova       2             0             0             2             1             5             -4            0

4.Girne Halk Evi                   2             0             0             2             0             21           -21          0

 

7.Grup

Takım                                     O             G             B             M            A             Y              AV           P

1.Sipahi                                  2             2             0             0             12           2             10           6

2.Düzkaya                             2             1             0             1             6             5             1             3

3.Esentepe                           2             1             0             1             5             5             0             3

4.Tatlısu Seracılar                2             0             0             2             1             12           -11          0

 

8.Grup

Takım                                     O             G             B             M            A             Y              AV           P

1.Değirmenlik                      2             2             0             0             15           1             14           6

2.Cihangir                             2             1             0             1             4             6             -2            3

3.Hamitköy                           2             1             0             1             3             12           -9            3

4.Vadili                                  2             0             0             2             3             6             -3            0

 



Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı