Minikler hünerlerini sergiledi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Eylül 30, 2023
FutbolSpor

Minikler hünerlerini sergiledi

futbol

Dörtyol Spor Kulübü tarafından düzenlenen “Bu Takım Benim Yıldızı Benim” Minikler Futbol Turnuvası tamamlandı

futbol-


ŞAMPİYON DUMLUPINAR OLDU:

120’ye yakın minik sporcunun mücadele ettiği turnuvada Dörtyol, Mormenekşe, Yeni Boğaziçi, Dumlupınar, Değirmenlik, Dikmen Akademi, Dilekkaya Akademi ve 1461 İskele Trabzon olmak üzere 8 takım yer aldı. Final maçını gruplarını lider tamamlayan Dumlupınar ile Mormenekşe oynarken normal süresi 2-2 biten final maçını penaltı atışlarıyla kazanan Dumlupınar turnuvanın şampiyonu oldu

futbol

Dörtyol Spor Kulübü tarafından düzenlenen “Bu Takım Benim Yıldızı Benim” Minikler Futbol Turnuvası tamamlandı.

Dörtyol Akademi organizasyonluğunda Desly Döviz Bürosu ana sponsorluğunda gerçekleştirilen turnuvada 2007, 2008 ve 2009 doğumlu 120’ye yakın minik sporcu mücadele etti.

Dörtyol Stadı’nda gerçekleşen ve Futbol Federasyonu’na bağlı hakemlerin yönettiği turnuvada Dörtyol, Mormenekşe, Yeni Boğaziçi, Dumlupınar, Değirmenlik, Dikmen Akademi, Dilekkaya Akademi ve 1461 İskele Trabzon olmak üzere 8 takım, tek maç eleme sistemine göre mücadele etti.

Okullarda şubat tatili ile birlikte minik sporculara futbol imkanı sağlama adına organize edilen turnuvada minik sporcular hünerlerini ve yeteneklerini sergileme fırsatı buldu.

Turnuvada gruplarını lider olarak tamamlayan Dumlupınar ile Mormenekşe final maçını oynadılar.

Normal süresi 2-2 eşitlikle tamamlanan final maçını penaltı atışları sonunda kazanan Dumlupınar turnuvanın şampiyonu oldu.

“Her şey Çocuklar İçin, Haydi Çocuklar Maça” sloganı ile gerçekleştirilen turnuva sonunda düzenlenen ödül töreninde tüm takımlara kupaları Dörtyol Altyapı Koordinatörü Süleyman Özkoç tarafından verildi.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar