Ünal Aysal’dan Arda Açıklaması

0
18
Ünal Aysal'dan Arda Açıklaması

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, teknik direktör Fatih Terim'in isteği doğrultusunda sol kanata takviye yapacaklarını söyledi.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, sarı-kırmızılı taraftarlara transfer müjdesi verdi. Atletico Madrid'de forma giyen ve şuanki formuyla Avrupa'nın gözde oyuncuları arasında bulunan Arda Turan transferini bu sene için dondurduklarını belirten Aysal, gelecek sezon Arda'yı yeniden gündemlerine alacaklarını ayrıca transfer dönemi kapanmadan takıma bir sol kanat takviyesi yapacaklarını açıkladı.

İşte Aysal'ın açıklamaları:
İnsanlar inanmıyor ya da inanmak istemiyor ancak Arda Turan meselesi bu sezon için kapandı. Seneye tekrar değerlendirme yaparız. Şampiyonlar Ligi'nde kimseden korkumuz yok. Galatasaray güçlü bir takım. Ben görevde olduğum süre boyunca Fatih Terim ile birlikte çalışacağız. Transfer sezonu kapanmadan sol kanat oyuncusu alacağız. Galatasaray'da işleyen bir düzen var bu düzenin amacı devamlı başarıyı sağlamak. Hocamız sezon başı sol bek isterken, şimdi sol açık istiyor ve transfer dönemi bitmeden almak istiyoruz.