En Üst

25 Temmuz 2017

Haber Üst

Uğur tamam, A. Coşkun beklemede

Uğur tamam, A. Coşkun beklemede
Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

2012-2013 sezonunda Çetinkaya ile şampiyonluk sevinci yaşayan Uğur Sönmez, serbest transfer hakkından da faydalanarak eski takımı Yenicami ile dün anlaşmaya vardı

Yeni sezonda iddialı bir kadro kurarak şampiyonluk hedefleyen Yenicami’de başkan ve yönetimin belli olması sonrasında transfer girişimleri hız kazandı.
Lapta’nın yıldız oyuncusu Ahmet Coşkun ile ilgilenen siyah-beyazlılar, dün yaptığı ilk görüşmelerden bir sonuç alamadı.
D. Türk Birliği’nden Lapta’ya 2011 yılında transfer olan Ahmet Coşkun birçok takımın transfer listesinde bulunuyordu. Lapta’ya 35,000 Stg bonservisle transfer olan yıldız oyuncu için Lapta kulübü 20,000 Stg’lik bedel ile Fırtına’yı da Doğan’a vermişti.
Bu çerçevede Yenicami’nin yaptığı teklifi yeterli bulmayan Lapta kulübü, 55,000 Stg’lik rakamda diretiyor. Kulüpler arasında yapılan ilk görüşmeden bir sonuç çıkmazken, tarafların bonservis bedeli için yeniden bir araya gelmesi bekleniyor.

Uğur yuvaya geri döndü

Çetinkaya ile şampiyonluk yaşayan ancak yol ayrımında olan Uğur eski takımı Yenicami’ye döndü. Geçmiş yıllarda siyah-beyazlı formayı terleten Uğur Çetinkaya’ya transfer olmuştu. 2012-2013 sezonunda Çetinkaya ile şampiyonluk sevinci yaşayan Uğur Sönmez, serbest transfer hakkından da faydalanarak geçmişte de forma giydiği Yenicami takımı ile dün anlaşmaya vardı.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App