Sezer Öztürk Beşiktaş’ta!

0
21
Sezer Öztürk Beşiktaş'ta!

Beşiktaş, Fenerbahçe’nin yaptığı transferler sonrası forma giyme şansı azalan Sezer Öztürk’ü transfer etti.

27 yaşındaki oyuncu ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Beşiktaş’ın, oyuncuya ne kadar ücret vereceği de belli oldu. Buna göre Sezer Öztürk, siyah-beyazlı ekipten yıllık 1 milyon Euro garanti para ve maç başına 15 bin Euro alacak. Transferin siyah-beyazlıların resmi sitesinden duyurulması bekleniyor.

Almanya doğumlu futbolcu Fenerbahçe’ye 2 yıl önce Eskişehirspor’dan 2.750 milyon Euro’ya transfer olmuş ve sarı-lacivertli forma ile sadece 17 maça çıkmayı başarmıştı.

SEZER'İN MENAJERİ ÖZKAN DOĞAN: "SEZER, BEŞİKTAŞ'TA OYNAMAK İSTEDİĞİNİ FENERBAHÇE YÖNETİMİNE İLETTİ VE OLUMLU YANIT ALDI"

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Sezer'in menajeri Özkan Doğan, genç oyuncunun Beşiktaş'ta oynamak istediğini ifade ederek şunları söyledi;
"Biz Fenerbahçe yönetimiyle konuştuk. Sezer, Beşiktaş'ta oynamak istediğini dile getirdi. Fenerbahçe'nin de bu konuda cevabı olumlu oldu. Eğer iki kulüp arasındaki yapılacak son görüşmede ufak detaylarda da anlaşılırsa, Sezer, önümüzdeki yıl Beşiktaş forması giyecek.

"FENERBAHÇE'DEN FUTBOLCU ALMAYACAĞIZ" DİYEN ÖZEN'İN SEZER TRANSFERİNE NE DİYECEĞİ MERAK KONUSU

Öte yandan Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen'in, dün basın toplantısında yaptığı, "Fenerbahçe formasını giyen veya daha önceki dönemlerde giymiş olan hiçbir futbolcuyla ilgimiz yoktur. Yapacağımız transferlerde Fenerbahçeli bir futbolcu olmayacak" açıklamasına rağmen, bu transferin gerçekleşmesi kafalarda soru işareti bıraktı. Özen'in bu açıklamasına rağmen Fenerbahçeli Sezer'in Siyah-beyazlı takıma transfer olacak olması sonrası Özen'in nasıl bir açıklama yapacağı merakla bekleniyor.