En Üst

24 Nisan 2017

Reddedilemez bir teklif!

Reddedilemez bir teklif!
Haber İçi Üst

Chelsea'nin başındayken Londra ekibine 1955'ten sonra ilk lig şampiyonluğunu yaşatan ve kulübün sahibi Roman Abramovich'le arası ayrıldıktan sonra bile çok iyi olan Jose Mourinho için yeniden İngiltere yolu gözüküyor.

Chelsea'den ayrıldıktan sonra bile her fırsatta İngiltere'ye olan özlemini dile getiren Mourinho için İngiliz ve İspanyol basını son günlerde çok çarpıcı haberlere imza atıyor.

Stamford Bridge'de oynanan Rusya-Brezilya maçını izlemek için Londra'ya giden ve burada Chelsea'nin patronu Abramovich'le bir kez daha bir araya gelen Portekizli çalıştırıcıya inanılmaz bir teklif sunuldu.

Daily Mail başta olmak üzere bir çok gazetede ve İspanyol medyasında da yer alan habere göre Rus milyarder, Jose Mourinho'ya Chelsea'ye dönmesi için 'açık çek' teklif etti. Takımın İngiltere'de ve Avrupa'da yeniden bir 'efsane'ye dönüşmesini isteyen Abramovich, Real Madrid'in 'süperstar'ı Cristiano Ronaldo'yu da Londra ekibine transfer etmek için ne gerekiyorsa yapılacağını da Mourinho'ya iletti.

Bu teklif karşısında çok etkilenen Jose Mourinho'nun da sezon sonunda Real Madrid'den ayrılıp özlemini duyduğu Londra'ya dönmesine kesin gözüyle bakılmaya başlandı.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King