10 Aralık 2016

Nefes kestiler

Nefes kestiler
Haber İçi Üst

15 kategoride yapılan NAC Dünya Vücut Geliştirme ve Fitness Yarışması’nda şampiyonlar şampiyonu Türkiye’den Murat Gönül oldu

 KKTC’den Murat Şenyiğit kategorisinde ikinci olurken şampiyona, izleyenler tarafından büyük ilgi gördü ve geç saatlere kadar süren organizasyonu merakla takip ettiler

Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu tarafından organize NAC Dünya Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası’nda dereceye giren sporcular belli oldu.
Girne Acapulco Resort Convention Centre’de düzenlenen ve dünyanın en prestijli şampiyonalarından biri olan NAC Vücut Geliştirme ve Fitness Yarışması büyük bir izleyici kitlesi önünde yapıldı.
KKTC  Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu tarafından Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın katkılarıyla şampiyonada  Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Hollanda, Belçika, Ukrayna, Latvia, Litvanya, Güney Afrika, Macaristan, Türkiye ve KKTC’den sporcular yarıştı.
15 kategoride yapılan NAC Dünya Vücut Geliştirme ve Fitness Yarışması’nda Şampiyonlar Şampiyonu Türkiye’den Murat Gönül oldu.  KKTC’den Murat Şenyiğit kategorisinde ikinci sırada kürsüye çıktı.

Alınan sonuçlar şöyle:
Bayanlar shape

1. Benedek Nikoletta (Macaristan)
2. Aneta Kulasik (Almanya)
3. Aiste Zilinskiene (Litvanya)

Bayanlar fitness
1. Valentina Maksumova (Rusya)
2. Olga Upelniece (Latvia)
3. Cynthia Paul (Fransa)

Erkekler atletik II. -175
1. Dietmar Haubold (Almanya)
2. Raul Martin (İspanya)
3. Omar Obino (İtalya)

Erkekler atletik  I. +175
1. Piel Alexandre (Fransa)
2. Nikita Komarov (Rusya)
3. David Böhme (Almanya)

Bayanlar figür 35 üzeri
1. İsabelle Levelau (Fransa)
2. Lilla Csala (Macaristan)
3. Violetta Timo (İtalya)

Bayanlar figür
1. Elena Chadnova (Rusya)
2. Agnieszka Urbaniak (Polonya)
3.Anett Wohlgemuth (Almanya)

Master II 50 üzeri
1. Gauvin François (Fransa)
2. Enrico Lückemann (Almanya)
3. Necdet Yağızoğlu (Belçika)

Master I 40 üzeri
1. Lucasz Kazmierczak (Polonya)
2. Ermilio Scoop (Hollanda)
3. Dufrasne Andre (Belçika)

Gençler
1. Roberts Fisers (Latvia)
2. Werner Wollkommer (Almanya)
3. Borja Saura (İspanya)

Bayanlar physique
1.Desiree Dumpel (Hollanda)
2.Begonar Caamano
3.Rasa Svabauskiene

Erkekler vücut IV -165
1. Franciso Serra (İspanya)
2. Jose Ms Forte (İspanya)
3. Maxim Kutvzov (Almanya)

Erkekler vücut III -172
1.Murat Gönül (Türkiye)
2.Erkal Özağı (Türkiye)
3. Bogaert Ludovic (Belçika)

Erkekler vücut II 172-179 cm
1. Karpuk Mykola (Ukrayna)
2.Serdar Aktolga (Türkiye)
3. Hermanıs Plisko (Latvia)

Erkekler vücut I +179 cm
1. Alexej Kauz (Almanya)
2.Murat Şenyiğit (KKTC)
3. Edmund Weyer (G.Afrika)

Çiftler
1. Ermilio Scoop-Desiree Dumpel  (Hollanda)
2. Anett Wohlgemuth- Mirko Wohlgemuth (Almanya)
3. Leveau Jesael- Leveau Isabelle (Fransa)

Fotoğraflar: Mustafa ŞENAL

FACEBOOK YORUMLARI
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil