Forest’te Hasan Uğur şoku

0
Forest’te Hasan Uğur şoku

ÖNCE ANLAŞTI SONRA VAZGEÇTİ:

Küçük Kaymaklı’nın 2 yabancı futbolcu kontenjanını Debola ile Hasan Uğur’la doldurması beklenirken, Türkiyeli oyuncu annesinin rahatsızlığını ileri sürerek anlaşmaktan vazgeçti ve dün gece KKTC’den ayrıldı

LEFKE İLE HAZIRLIK MAÇI:
Küçük Kaymaklı bugün saat 17.30’da Lefkoşa Atilla Topaloğlu Sahası’nda Lefke ile hazırlık maçına çıkacak

 

Tonguç KOTAK

Süper Lig’de şampiyonluğun iddialı takımlarından Küçük Kaymaklı, Hasan Uğur’dan gelen şok haberle sarsıldı.
TC uyruklu oyuncu ile anlaşmaya varan ve sözleşme imzalamayı bekleyen yeşil siyahlılar, dün yaşanan gelişmelerin ardından yeni arayışlara girdi.

Hasan Uğur vazgeçti

Küçük Kaymaklı’da sezon açılışından sonra başlayan transfer çalışmalarında yabancı futbolcu arayışı devam ediyor.
Geçen yıl kadroya dahil olan Debola yeni sezon için takıma geri dönerken ikinci yabancı arayışı sürüyor. Bilal’in KKTC vatandaşı olması nedeniyle bir yabancı oyuncu hakkı daha bulunan Küçük Kaymaklı sezon başından itibaren renklerine bağlamak istediği Türk Ocağı’nın golcü futbolcusu TC uyruklu Hasan Uğur’u ikna etti. Golcü oyuncu ile dün saat 12.00’de Futbol Federasyonu’nda resmi anlaşma imzalanması beklenirken futbolcu bir anda ağız değiştirdi ve annesinin rahatsızlığını ileri sürerek transferden vazgeçti. Hasan Uğur dün gece KKTC’den ayrıldı.
Bu gelişme sonrasında Küçük Kaymaklı’da yabancı futbolcu olarak sadece Debola kalırken, ikinci yabancı için yeni arayışlar başladı.

Lefke ile karşılaşacaklar

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Küçük Kaymaklı  hazırlık maçlarında kadrosundaki yeni oyuncuları deniyor.
Yeşil-siyahlılar bugün Lefkoşa Atilla Topaloğlu Sahası’nda, Süper Lig’in batı bölgesi ekibi Lefke ile karşı karşıya gelecek. Hazırlık maçı saat 17.30’da başlayacak.