En Üst

01 Mayıs 2017

Erdinç, Bağcıl’a doğru

Erdinç, Bağcıl’a doğru
Haber İçi Üst

Çetinkaya’nın yıldız golcüsü Esin’e Yenicami’den sonra K. Kaymaklı da kancayı takarken, bonservis bedeli konusu iki talipli kulüp için sorun olmaya devam ediyor

Son şampiyon Çetinkaya iç transferde sıkıntı yaşamaya devam ederken, takımın önemli oyuncularından Erdinç de kiralık olarak B. Bağcıl yolunda. Tecrübeli oyuncunun bonservisi Çetinkaya’nın sponsor forması Savoy Hotel’de bulunuyordu. Savoy Hotel iyi niyet çerçevesinde Erdinç’in bonservis bedelini Çetinkaya’ya verirken, sarı-kırmızılı ekip de bu futbolcu için B.Bağcıl ile anlaşma aşamasında bulunuyor. Rakamlar üzerinde bir anlaşma olması durumunda Erdinç kiralık olarak B.Bağcıl’a verilecek.

Esin’e Kaymaklı kancası

Çetinkaya’nın yıldız golcüsü Esin Sonay’ın da gün geçtikçe taliplileri artıyor. Takımı Çetinkaya ile anlaşmaya varamayan golcü oyuncu, gelen teklifleri değerlendirmeye başlarken takımından da bonservis ve kiralama bedeli konusunda iyi niyet bekliyor.
Sarı-kırmızılı ekibin istediği bonservis bedelini kabul etmeyen Yenicami’nin ardından K.Kaymaklı da yıldız oyuncu için devreye girdi. Dün iki takım arasında yapılan ilk görüşmeler sonrasında Kaymaklı değerlendirme yapacak. Bir sonraki toplantıda bonservis bedeli Kaymaklı tarafından uygun bulunursa transfer gerçekleşmiş olacak.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King