FutbolSpor

“Zor bir gece olacak”


Yenicami teknik sorumlusu Özgü Bayraktar geçen hafta oynanan Lefke maçı ve pazartesi oynayacakları Göçmen karşılaşmasıyla ilgili değerlendirmeler ve açıklamalarda bulundu
Süper Lig’in başkent ekibi Yenicami, 5’inci haftada pazartesi akşamı oynayacağı Göçmenköy karşılaşmasının hazırlıklarına devam ediyor. Teknik sorumlu Özgü Bayraktar 4’üncü haftada oynanan Lefke karşılaşması ile pazartesi akşamı oynanacak olan Göçmenköy karşılaşması ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.Bu sezon Lefke karşısında ilk puan kaybını yaşamalarının tamamen konsantrasyon eksikliği olduğunu belirten Özgü Bayraktar, önceki hafta Doğan Türk Birliği ile oynadıkları maça çok fazla odaklandıklarını, aynı konsantrasyonu Lefke karşılaşmasında sağlayamadıklarını belirtti. Takımda herhangi kalite ve organizasyon sıkıntısı olmadığını belirten Bayraktar, maçın son 15 dakikasında takımının reaksiyon gösterdiğini ancak sürenin yeterli olmadığını ifade etti.

 

“Zor bir gece olacak”

Göçmenköy ile oynanacak karşılaşmayı değerlendiren Bayraktar, rakiplerinin iyi bir takım olduğunu ve iyi bir birliktelikleri olduğunu belirtti. Bayraktar, Göçmenköy’ün geçtiğimiz yıldan takip ettikleri bir camia olduğunu, iyi bir aile görüntüsüne sahip olduğunu, dolayısı ile bu birlikteliklerini sahaya yansıttıkları için başarılı sonuçlar aldıklarını söyledi.

Pazartesi günkü maç ile ilgili “Zor bir gece olacak” nitelemesi yapan Bayraktar, “Bizim için bir Lefkoşa derbisi olması, maçın zorluk derecesini arttıracak. Ancak yeni bir galibiyet serisine başlamak istiyoruz” açıklamasını yaptı.

Yenicami ile Göçmenköy, Süper Lig’in 5’inci haftasında pazartesi günü saat 19.00’da Lefkoşa Atatürk Stadı’nda karşı karşıya gelecek.

Başa dön tuşu