Magazin

“Zakkum”lu açılışGEMİKONAĞI’NA YENİ SOLUK:  : Lefke bölgesinin Gemikonağı köyünde eğlence hayatının yeni ismi Papillon Rouge isimli mekan  Lefke Belediye Başkanı Aziz Kaya ve seçkin davetlilerin katılımıyla açıldı. Açılışta Türkiye’nin ünlü müzik grubu Zakkum sahne aldı

 Gürsel KARAGÖZLÜ

Gemikonağı’nda eğlence hayatına yeni bir mekan daha katıldı.  Papillon Rouge isimli mekan geçtiğimiz akşam Lefke Belediye Başkanı Aziz Kaya ve seçkin davetlilerin katılımıyla açıldı.

Açılışta söz alan işletme sahibi Engin Kaya, iş yerinin Lefke bölgesindeki halkın her kesime hizmet edebilecek ve özellikle Lefke Avrupa Üniersitesi öğrencilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir şekilde dizayın edilerek, halkın hizmetine açtıklarını söyledi. Kaya, iş yerinde halka hedeflerinin hijyenik ortamda, kaliteli ve müşterilere en iyi hizmeti sunmak olduğunu söyledi.

Lefke Belediye Başkanı Aziz Kaya, genç girişimci Engin Kaya’nın Lefke bölgesinde her kesime hizmet edebilecek bir şekilde dizayın ettiği Papillon Rouge isimli iş yerinin açılışını yapmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu söyleyerek iş yerininde bölgeye büyük katkısının olacağını söyedi.

Açılıştan sonra, Türkiye’nin ünlü müzik grubu Zakkum sahne aldı. Zakkum’un seslendirdiği güzel parçalar ve sergiledikleri performanslarıyla açılış gecesinde katılımcılar gönüllerince eğlenem fırsatı yakalayarak muhteşem bir gece yaşadılar.

Mekan, herkese hitap edebilecek bir şekilde iç ve dış kısım olarak düzenlendi.

 

gemikonagi-10

gemikonagi-9

gemikonagi-5

gemikonagi-4

 

Fotoğraflar: Mustafa ŞENAL

 
Başa dön tuşu