Yiğitler’de ev çöktü, bir ölü, 2 yaralı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Eylül 28, 2023
KıbrısManşet

Yiğitler’de ev çöktü, bir ölü, 2 yaralı

Yiğitler'de ev çöktü

Yiğitler köyünde ev yıkıldı, enkaz altında kalan Raşit Özsağlam ambulansta ve Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde  yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Yiğitler köyünde ev yıkıldı, enkaz altında kalan Raşit Özsağlam ambulansta ve Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde  yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Bugünün ilk dakikalarında saat 00.30 sıralarında meydana gelen olayda yaralanan Hacer ÖZSAĞLAM ile Müseret ÖZSAĞLAM Gazi Mağusa Devlet Hastanesi’nde müşahede altına alındı.

Polis korkunç olayı şu açıklama ile duyurdu:


Yiğitler’de Yusuf Alçıcı Caddesi N0.17 adresinde sakin Raşit ÖZSAĞLAM (E-70) Hacer ÖZSSAĞLAM (K-65) ve Müseret ÖZSAĞLAM (K-34) ile birlikte yaşadığı eski kerpiçten inşa edilmiş iki katlı binanın ikinci katındaki yatak odasının içerisinde yatağında yattığı esnada üst katın çökmesi sonucu oluşan moloz yığınlarının altında kalmıştır. Tüm şahıslar olay yerine gelen köylülerin yardımı ile moloz yığınlarının altından çıkarılmış ve Raşit ÖZSAĞLAM ambulansta ve Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirmiştir. Olayda yaralanan Hacer ÖZSAĞLAM ile Müseret ÖZSAĞLAM Gazi Mağusa Devlet Hastanesinde müşahede altına alınmışlardır. Soruşturma devam etmektedir.

Fotoğraf: Gündem Kıbrıs

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar