FutbolSpor

Yenicami’nin maç saati değişti

Futbolda 2017-2018 sezonu Süper Lig şampiyonluğunu ilan eden Yenicami ile 1. Lig şampiyonluğunu garantileyen Gönyeli takımları şampiyonluk kupalarını 28 Nisan Cumartesi günü alacak

KARTAL’IN MAÇI 17: 30’A ALINDI

Süper Lig Şampiyonu Yenicami ile Cihangir arasında oynanacak 29. hafta karşılaşması cumartesi günü saat 17:30’a alındı

Futbolda 2017-2018 sezonu Süper Lig şampiyonluğunu ilan eden Yenicami ile 1. Lig şampiyonluğunu garantileyen Gönyeli takımları şampiyonluk kupalarını 28 Nisan Cumartesi günü alacak.

Sezonun bitimine 2 hafta kala şampiyonluklarını ilan eden Yenicami’nin ve Gönyeli’nin bu hafta sonu oynanacak 29’uncu hafta maçları cumartesi günü olarak belirlenmişti.

Yenicami-Cihangir maçı 17:30’a alındı

Federasyonun daha önceden açıkladığı maç programında, iki takımın da ev sahibi olacağı 29’uncu haftadaki maçlarında şampiyonluk kupalarını almaya hak kazanmaları üzerine Yenicami maç gününde değişiklik talep etmiş fakat Cihangir Başkanı Aytaç Karavezirler bunu kabul etmemişti. Dün itibarıyla tarafların konuyu tekrar ele alarak anlaşmaya varmaları sonucunda, Gönyeli’nin maçı 16:00’da oynanırken Yenicami’nin maçı ise 17:30’da başlayacak. Maçların sonunda takımlara kupaları verilecek. Her iki takım da şampiyonluk kutlaması hazırlıklarına başladı.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı