FutbolSpor

Yenicami’den taraftara çağrıSüper Lig’de şampiyonluk hedefiyle yola çıkan Yenicami’de yönetim yeni sezon açılışı dolayısıyla duydukları heyecanı vurguladı

 Süper Lig’de şampiyonluk hedefiyle yola çıkan Yenicami’de yönetim yeni sezon açılışı dolayısıyla duydukları heyecanı vurgularken halkımızın da Kurban Bayramı’nı kutlayan bir basın bildirisi yayınladı.
Yenicami Ağdelen Kulübü’nden yönetim kurulu adına Serhat Kotak’ın yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi:Yenicami Ağdelen Kulübü olarak yaklaşan Süper Lig başlangıcı heyecanımızın da doruk noktasına taşınmasını sağlamaktadır. Bu sezon için güçlü ve karakterli, elit oyunculardan kurduğumuz kadroya bilimsel çalışan ve bu konuda örnek alınabilecek teknik kadromuz da eklendiğinde hedefimizi şampiyonluk olarak belirlediğimiz 2016-2017 sezonunun açılışını sabırsızlıkla beklemekteyiz.

“Camiamıza sesleniyoruz: Bizimle beraber bu coşkuyu yaşamak için tribünleri doldurunuz”

Yönetim olarak çıktığımız bu yolda hedefimiz olan şampiyonluğa gerekli kaynak, kadro ve teknik heyet konusunda üzerimize düşeni yaptığımıza inanmakta ve bunu sezon boyunca devam ettireceğimizi belirtmek isteriz. Yenicami camiasına sesleniyor ve bu coşkulu yolda tribünleri doldurmaya ve bizlerle beraber her anı yaşamaya davet ediyoruz.

“Futbol camiasının ve tüm halkımızın bayramını kutlarız”

Tüm futbol camiası için yeni sezonun krizsiz ve sağlıklı geçmesini diler futbol camiasının ve tüm halkımızın Kurban Bayramı’nı kutlar sağlık ve mutluluk dolu bir bayram geçirmelerini dileriz.

Başa dön tuşu