ManşetTürkiye

YDÜ mezunu Survivor çalışanı Dominik’te öldürüldüTV8’de yayınlanan Survivor adlı yarışma programının kameramanlarından Alper Baycın, Dominik’te gasp çetesi tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

 
Survivor programı çalışanlarından kameraman Alper Baycın, Dominik’te gasp çetesi tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Programın yapımcısı Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaparak üzüntüsünü ve taziyelerini dile getirdi.Yaşanan acı olay üzerine Survivor’ın Kıbrıs ayağı iptal edildi. Baycın’ın Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olduğu ve Survivor’ın KKTC’de gerçekleştirilecek finalinde de görev almak için adaya gelecek ekipte yer aldığı öğrenildi.

Program yapımcısı Acun Ilıcalı gasp edilmeye çalışılan ve kalbinden bıçaklanarak öldürülen Baycın’ın ardından “Değerli çalışma arkadaşımız, genç kardeşim Alper Baycın’ı hain bir saldırı sonucu kaybettik. Yaşadığımız acı ve üzüntüyü kelimelerle tarif edemem. Ailesine ve sevdiklerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanın cennet olsun Alper Kardeşim” ifadelerini içeren bir paylaşım yaptı.

Başa dön tuşu