Magazin

Ümit Besen ve Pamela’dan MUHTEŞEM DÜET

Taverna müziğinin güçlü sesi Ümit Besen Girne’de keyifli bir geceye imza attı. Gecede Ümit Besen, Pamela Spencer ile yaptığı düet ile büyük alkış aldı. Geçtiğimiz günlerde vefat eden ünlü söz yazarı Ali Tekintüre’yi anarak onun eserlerinden olan ‘’Dilek Taşı” ve  “Hangimiz Sevmedik’’ şarkılarına da sahnesinde yer verdi

Türkiye’nin ünlü sanatçısı Ümit Besen önceki akşam Girne’de hizmet veren Maxim Royal’de Kuzey Kıbrıs’lı hayranlarıyla buluşturdu. Geceye katılan konuklarına tam anlamıyla nostalji ziyafeti yaşatan sanatçı, sevilen şarkıları ile geçmişten günümüze uzanan müzik dolu bir yolculuğa imza attı.

Sahnede geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz ünlü söz yazarı Ali Tekintüre’yi anarak onun eserlerinden olan ‘’Dilek Taşı” ve  “Hangimiz Sevmedik’’şarkılarına yer veren Ümit Besen, kendisini dinleyenler arasında bulunan şarkıcı Pamela Spencer’i alkışlar arasında sahneye davet etti.

Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkarmış olduğu ‘’Başka’’albümünde düet yapmış olduğu alternatif rock müziğin başarılı isimi Pamela Spencer ile ’’Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi?’’ şarkısını seslendiren Ümit Besen, ayakta alkışlandı. Konukların yoğun isteği üzerine ikili ‘’Alışmak Sevmekten Zor Geliyor’’ şarkısını da birlikte seslendirdi.  Ümit Besen’nin eşi Emel hanımda geceyi izleyenler arasındaydı.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı