Manşet

Ülkemiz Belinay’a uğur getirdi
BİRİNCİLİKLE GELEN OYUNCULUK: Ülkemizde gerçekleşen International Top Model Cyprus yarışmasında 2017’de birinciliği kazanan genç oyuncu Belinay Sandıkçı “Yasak Elma” dizisinin kadrosuna dahil oldu

FOX TV’de yayınlanan “Yasak Elma” dizisi kadrosuna bir ismi daha dahil etti. Ülkemizde gerçekleşen International Top Model Cyprus yarışmasında 2017 yılında birinciliği kazanan genç oyuncu Belinay Sandıkçı, dizide Dila karakterine hayat verecek.
FOX’un pazartesi akşamlarına damga vuran dizisi “Yasak Elma” ikinci sezonunda da seyirciden büyük ilgi görüyor. Fatih Aksoy’un patronu olduğu Medyapım imzalı dizinin yeni bir gelişme olmazsa üçüncü sezonda da devam edeceği konuşuluyor.Usta oyuncu Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Sevda Erginci, Onur Tuna ve Şafak Pekdemir gibi ünlü isimleri buluşturan dizinin ekibine geçen haftalarda Dündar rolüyle Erdem Kaynarca katılmış ve renkli kişiliğiyle dikkat çeken Dündar’ın Sevda Erginci’nin hayat verdiği Zeynep’e aşık olması dizideki dengeleri değiştirmişti.

Diziye şimdi de ülkemizde gerçekleşen uluslararası bir modellik yarışmasında birinciliği kazanan güzel oyuncu Belinay Sandıkçı katıldı. Güzelliğiyle “Türkiye’nin Adriana Lima”sı olarak anılmaya başlayan Belinay bakalım nasıl bir oyunculuk performansı sergileyecek.

 

Başa dön tuşu