FutbolSpor

U 15’in şampiyonu BafBAF ŞAMPİYONLUĞUA TEK FARKLA UZANDI:
Digitech U15 Ligi’nde şampiyon belirleyen maçta MTG ile BÜY karşı karşıya geldi. Maç 2-1 BÜY’ün galibiyetiyle son buldu ve bu sonuçla Baf Ülkü Yurdu, Digitech U 15 Ligi’nin 2018-2019 sezonu şampiyonu olduYer: Atatürk Stadı

Hakemler: Ahmet Özkurtuluş, Halil Atlar, Çağın Gökçe

 

Mağusa Türk Gücü: Hüseyin Menekşeli (Hüseyin), Adnan Akın, Gazi Çıra (Mehmet), Umut Özyıldız (Ali), Ökkeş Can Acet, Mert Sezer, Nehir Cantaş (Deniz), Atay Yıldız (Mustafa), Tuğra Yeşer, Arda Gece, Ahmet Havutçu (Arda Maydon)

Baf Ülkü Yurdu: Mehmet Tip (Berhan), Ali Kerim Yeşim, Turan Eskidemir, Tahsin Ergel, Cemal Turnacı, Lisani Cemal Darbaz, Yusuf Yıldız (Ferhat), Mert Yurt (Ahmet Kılıç), Berke Baflı (Serhat), Mustafa Çağlar, Arda Mehmet Ersever

Goller: Dk.80+3 Arda Gece (MTG) – Dk.37 Berke Baflı, Dk.44 Arda Mehmet Ersever (BÜY)

 

Digitech U15 Ligi’nde şampiyon belirleyen maçta MTG ile BÜY karşı karşıya geldi. Maç 2-1 BÜY’ün galibiyetiyle son buldu bu sonuçla Baf Ülkü Yurdu, Digitech U 15 Ligi’nin 2018-2019 sezonu şampiyonu oldu. Baf Ülkü Yurdu’na şampiyonluğu getiren golleri Berke Baflı ve Arda Mehmet Ersever kaydederken, Mağusa Türk Gücü’nün tek golü  Arda Gece’den geldi.

Klasman grubu finali Maraş’ın

Bu karşılaşmadan önce oynanan Klasman Grubu finali ise Maraş ile Merit Alsancak Yeşilova arasında Göçmenköy Stadı’nda oynandı. Rakibini 2-1 mağlup eden Maraş klasman grubu finalini kazanan taraf oldu. Karşılaşmaların ardından düzenlenen törenle takımlara kupa ve madalyaları takdim edildi.

 

Başa dön tuşu