Diğer SporlarSpor

“Türkiye’nin desteği şart”Başbakan Ersin Tatar, Fatih Karaca başkanlığındaki Türkiye Masatenisi Federasyonu heyetini kabulünde açıklamalarda bulundu

TATAR: HER TÜRLÜ İMKANI SAĞLAYACAĞIZ: Başbakan Ersin Tatar, özveri isteyen güzel bir spor dalı olan masatenisinde gençlere her türlü imkân ve olanağı sağlama amacında olduklarını belirtti

Başbakan Ersin Tatar, Fatih Karaca başkanlığındaki Türkiye Masatenisi Federasyonu heyetini kabul etti.
Başbakanlıkta gerçekleşen kabulde Karaca, Türkiye ile KKTC arasında var olan iş birliğini daha ileriye taşımak ve planlanan projeleri Başbakanlığın da katkılarıyla hayata geçirmek istediklerini belirtti.

Desteği vereceğiz

Başbakan Ersin Tatar da, özveri isteyen güzel bir spor dalı olan masatenisinde gençlere her türlü imkân ve olanağı sağlama amacında olduklarını belirterek, bunlara ek olarak uluslararası temsiliyet anlamında TC’nin katkılarının önemli olduğunu belirtti ve teşekkür etti.
KKTC’de de masatenisi alanında başarılı sporcular yetiştiğine dikkati çeken Tatar, KKTC’nin bu sporda var olduğunu göstereceğini kaydetti ve Federasyon yetkililerinin Kurban Bayramı’nı kutlayarak esenlik diledi.
Türkiye Masatenisi Federasyonu, Başbakan Tatar’a Federasyonun anı plaketi takdim etti ve toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

 

Spor Dairesi’ni de ziyaret etti

KKTC Masa Tenisi Federasyonu’nun daveti üzerine adamızda bulunan Türkiye Cumhuriyeti Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Fatih Karaca ve beraberindeki heyet, Spor Dairesi Müdürü Mehmet Özbilgehan’ı ziyaret etti.

Ziyarette Özbilgehan ile tanışan Türkiye Cumhuriyeti Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Fatih Karaca, KKTC’de bulunmaktan ötürü mutlu olduklarını ve yıllardır sürdürdükleri işbirliğini sürdürmeye devam edeceklerini aktararak, göreve yeni başlayan Mehmet Özbilgehan’ı da tebrik ederek başarı diledi.

 

Memnun oldum

Ziyarette konuşan Spor Dairesi Müdürü Mehmet Özbilgehan da Türkiye Cumhuriyeti Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Fatih Karaca ve beraberindeki heyetin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu dile getirerek, geçmişte olduğu gibi kendi görev süreleri içerisinde de işbirliği ve yardımlaşmaların süreceğini açıkladı. Ziyarette KKTC Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Mustafa Bekiroğluları da hazır bulundu.
Başa dön tuşu