Diğer SporlarManşetSpor

Topcan anısına mücadele ettiler



Ahmed Sami Topcan Taekwondo Judo Karate Budo Martialarts (Kurash-Wushu-Muaythai) Kırış Müsabakaları Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı. Uluslararası kokartlı hakemler Öykü Ergin, Pınar Akarpınar ve Sevtap Keskin başkanlığında federasyon, bölge ve aday hakemlerinin yönettiği müsabakalar sonunda dereceye giren sporcuları madalyaları Federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen, federasyon, bölge ve kulüp temsilcileri tarafından takdim edildi.

 

Kadınlar El Kırışı (Sudo-Çirigi)

1.Kategori:            1.Elena Pakhomova                            2.İrina Acar                          3.Betül Ceylan

2.Kategori:            1.Ana Tüysüz                                       2.Ayşe Dişçeken                  3.Tuba Şener

3.Kategori:            1.Şerife Patlar                                     2.Hayat Keskin                     3.Dilek Colayır

4.Kategori:            1.Doğa Ateş                                         2.Açelya Ergin                      3.Esma Özbiçer

5.Kategori:            1.Ceren Yılmaz                                    2.Elif Bülbül                          3.Sinem Erkaya

6.Kategori:            1.Dora Acaralp                                    2.Didem Ceylan                   3.Kübra Şenel

 

Erkekler El Kırışı (Sudo-Çirigi)

1.Kategori:            1.Can Rüzgar Kalyoncu                      2.Efe Ata Erkul                     3.Mahmut Colayır

2.Kategori:            1.Alp Emre Acar                                  2.Oğulcan Doğan                 3.Zeynel Yıldırım

3.Kategori:            1.Mert Kaya                                         2.Hüseyin Atılkan                 3.Taner Kara

4.Kategori:            1.Denktaş Karamahmutoğu               2.Tan Keskin                         3.Bahadır Bozbay

5.Kategori:            1.Nikita Gordeev                                 2.Öymen Özyıldırım            3.Ahmet Ceylan

6.Kategori:            1.Hüseyin Erçelik                                 2.Emir Eren                          3.Sinan Kaya

7.Kategori:            1.Dmitry Gordeev                               2.Yasin Tomak                      3.Musa İnce

 

Kasınlar Ayak Kırışı (Apçagi-Yopçagi-Tolyoçagi)

1.Kategori:            1.İrina Acar                                          2.Elena Pakhomova            3.Betül Ceylan

2.Kategori:            1. Ana Tüysüz                                      2.Ayşe Dişçeken                  3.Tuba Şener

3.Kategori:            1. Şerife Patlar                                    2.Hayat Keskin                     3.Dilek Colayır

4.Kategori:            1. Doğa Ateş                                        2.Açelya Ergin                      3.Esma Özbiçer

5.Kategori:            1. Ceren Yılmaz                                   2.Elif Bülbül                          3.Sinem Erkaya

6.Kategori:            1. Dora Acaralp                                   2.Didem Ceylan                   3.Kübra Şenel

 

Erkekler Ayak Kırışı (Apçagi-Yopçagi-Tolyoçagi)

1.Kategori:            1.Can Rüzgar Kalyoncu                      2.Efe Ata Erkul                     3.Mahmut Colayır

2.Kategori:            1.Alp Emre Acar                                  2.Oğulcan Doğan                 3.Zeynel Yıldırım

3.Kategori:            1. Hüseyin Atılkan                               2. Mert Kaya                        3.Taner Kara

4.Kategori:            1. Tan Keskin                                       2. D.Karamahmutoğu          3.Bahadır Bozbay

5.Kategori:            1.Nikita Gordeev                                 2.Öymen Özyıldırım            3.Ahmet Ceylan

6.Kategori:            1.Hüseyin Erçelik                                 2.Emir Eren                          3.Sinan Kaya

7.Kategori:            1.Dmitry Gordeev                               2.Yasin Tomak                      3.Musa İnce


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı