Türk Maarif Koleji (TMK) öğrencilerinin GCE, IAL ve IGCSE sınav sonuçları açıklandı.
TMK okul idaresinden yapılan açıklamaya göre sonuçlar, Mayıs – Haziran 2014 dönemini içeriyor.
TÜRK MAARİF KOLEJİ MAYIS – HAZİRAN 2014 GCE / IAL / IGCSE SINAV SONUÇLARI
4TU0 :International GCSE Award:TURKISH
ALINA ADAMOVA A*
HUSEYIN CAN AGDELEN A*
GUZEY AKNAR A*
UGUR ARSLAN A*
SELIN BASMAN A*
IREM BAYRAKTAROGLU A*
AYBERK BILIR A*
ILSU CAGRA A*
SENALP CANLIBEL A*
BARKIN DAGDA A*
TUGKAN DAVULCU A*
HUSEYIN EMINSEL A*
OGULCAN ERCAL A*
HUSEYIN ERDAGLI A*
CAN ERDEMLIER A*
ALI ERDENAY A*
PEMBE ERGIN A*
HAKAN ERKOL A*
SEVILAY GAYI A*
AHMET GOKCEBEL A*
MELTEM GOKCEBEL A*
SENAY GOKCEBEL A*
CEM GOKHAN A*
SIMRE INALOZ A*
TOMAS GOKSEL HYWEL KABARAN A*
EGE KACMAZ A*
KAYRA KALE A*
IDIL KARAVELIOGLU A*
RAYA KHASHMAN A*
HURIYE KORKMAZHAN A*
YAVUZ KORMAN A*
DOGA KURT A*
EDA MANAVOGLU A*
MUSTAFA BARAN MUHTAROGLU A*
MUNIS ONBASI A*
BESTE SU OZARIN A*
OZUM DEREN OZERDAG A*
GULDEREN OZTANSU A*
OZDECAN OZTEKINER A*
ALPER REIS A*
DERAN SACAR A*
SELIN SEMIN A*
SELIN SOYKURT A*
KAAN SUTCU A*
SEBNEM MUGE UZMEN A*
EMRE VECHI A*
ZEYNEP SUDE YALMAN A*
KEMAL YESILDAGLI A*
BERKE YOGURTCUOGLU A*
CEMALIYE YONLUER A*
ESRA YONLUER A*
MERT YUCEL A*
IPEK FATOS ZORBA A*
MELIS JAN ZORLU A*
SENA AKTIG A
ONUR METE ALKAN A
DOGUKAN REFIK ALPCIGAY A
HAZAL ATLI A
LADEN BASRI A
EGE BEREKETLIGIL A
HUSEYIN UGUR BIROL A
ANA BODNARCIUC A
HUSEYIN BOZER A
GULAY BOZKURT A
OZDE BUDA A
ASENA CAPKIN A
NUMAN CEYLANLI A
AYSE COSKUNER A
CEYHUN DAGCAN A
BEGUM DOGU A
DENIZ DUMAN A
MISRA EGITMEN A
ERSIN EMIR A
MUSTAFA EMIRTAS A
NISAN ERKAN A
NUR BASAK GOKHAN A
DOGA GUNES A
NARIN MUMUS HOCA A
RIFAT INCE A
ASLI KARAMANO A
ZULAL KARATAS A
ARDA KORTAY A
DAMLA LAMA A
UMAY MEAR A
ONUR ONGUNER A
SUDE OZALAN A
TAN OZERK A
CAGRI OZLUTAS A
BUSE PASA A
EMRE RUSO A
PEMBE SADRAZAM A
HASANKAN SAKALLI A
UGURCAN SALMAN A
KAAN SAMIOZ A
HAZAL SARICA A
MELIS SEMIR A
CAN SONYA A
NEVVAR SOZUDOGRU A
HURIYE TEKIN A
FETINE SEL TUZEL A
BERKE ULUSAN A
TUNA VEYSI A
SUNAY BALLIER B
UGUR BELET B
HUDA CAMCIOGLU B
KAGAN DAGTEKIN B
DILARA DURUSOY B
TURGUT EMIRTANEOGLU B
YAGMUR GUNEL B
DENIZ INATCI B
IZER OZVURULMUS B
ACELYA OZYIGIT B
ZEHRA TURKSEVEN B
YASMIN USANMAZ B
DERHAN YARKIN B
BATUHAN ABATAY C
SENGUL AMCAOGLU C
NERIMAN DADAS C
MERVE HALITOGLU C
ZEKA HANSEL C
KARAY CAMBAZ KOCYIGIT C
HASAN KUREN C
EKIN YANKI SAYGILI C
KEMAL SOYLUKAL C
MUNUSE TAMCOSAR C
4MA0 :International GCSE Award:MATHEMATICS A
HUSEYIN CAN AGDELEN A*
SELIN BASMAN A*
LADEN BASRI A*
AYBERK BILIR A*
HUSEYIN UGUR BIROL A*
HUSEYIN BOZER A*
GULAY BOZKURT A*
OZDE BUDA A*
BIRSU CAGNAN A*
SENALP CANLIBEL A*
ASENA CAPKIN A*
NUMAN CEYLANLI A*
BARIS COBANOGLU A*
CEYHUN DAGCAN A*
BARKIN DAGDA A*
EMRIYE DAGDELEN A*
TUGKAN DAVULCU A*
BEGUM DOGU A*
MERYEM SILA DURMAZ A*
MISRA EGITMEN A*
MELIS EMEL A*
HUSEYIN EMINSEL A*
ERSIN EMIR A*
OGULCAN ERCAL A*
HUSEYIN ERDAGLI A*
PEMBE ERGIN A*
SEVILAY GAYI A*
AHMET GOKCEBEL A*
MELTEM GOKCEBEL A*
CEM GOKHAN A*
NURIYE GULAKDENIZLI A*
MERVE HALITOGLU A*
ZEKA HANSEL A*
RIFAT INCE A*
EGE KACMAZ A*
KAYRA KALE A*
IDIL KARAVELIOGLU A*
RAYA KHASHMAN A*
HURIYE KORKMAZHAN A*
YAVUZ KORMAN A*
ARDA KORTAY A*
DOGA KURT A*
EDA MANAVOGLU A*
TAN OZERK A*
OZDECAN OZTEKINER A*
EMRE RUSO A*
DERAN SACAR A*
HATICE SAIF A*
EKIN YANKI SAYGILI A*
SELIN SEMIN A*
MERVE SONMEYEN A*
CAN SONYA A*
SELIN SOYKURT A*
KAAN SUTCU A*
HURIYE TEKIN A*
ESMEN TOPKAYALI A*
FETINE SEL TUZEL A*
CEMRE CELIK A*
BAHAR EMIRZADE A*
ERAL TUNAKAN A*
HALIDE UNUZ A*
SEBNEM MUGE UZMEN A*
EMRE VECHI A*
DERHAN YARKIN A*
KEMAL YESILDAGLI A*
BERKE YOGURTCUOGLU A*
CEMALIYE YONLUER A*
ESRA YONLUER A*
MERT YUCEL A*
IPEK FATOS ZORBA A*
EGE BEREKETLIGIL A
ANA BODNARCIUC A
ILSU CAGRA A
KORAY CAKIR A
NESRIN CAMBAZ A
AYSE COSKUNER A
KAGAN DAGTEKIN A
CAN ERDEMLIER A
NISAN ERKAN A
YAGMUR GUNEL A
SIMRE INALOZ A
ASLI KARAMANO A
ZULAL KARATAS A
MUCESSEM KEKLIK A
DAMLA LAMA A
DENIZ MIRALAY A
MUSTAFA BARAN MUHTAROGLU A
ONUR ONGUNER A
OZUM DEREN OZERDAG A
BUSE PASA A
DOGUKAN REDIF A
UGURCAN SALMAN A
BORAN SHENHUY A
RASIT AHMETRASIT A
DAMLA EFENDI A
HALIL ERSEV GOKCEK A
BERKE KIRCALI A
SEYDA MEHMET A
KENAN PARALI A
ZIVER RUSTEMOGLU A
SEVGUL SONMEYEN A
TUNA VEYSI A
MELIS JAN ZORLU A
GUZEY AKNAR B
DOGUKAN REFIK ALPCIGAY B
SENGUL AMCAOGLU B
SUNAY BALLIER B
KEMAL CENGIZ B
NERIMAN DADAS B
DENIZ DUMAN B
MUSTAFA EMIRTAS B
ALI ERDENAY B
PEMBE OYTAM B
ADNAN OZNAHIT B
GULDEREN OZTANSU B
KAAN SAMIOZ B
GULCAN SUTCUOGLU B
ZEHRA TURKSEVEN B
YASMIN USANMAZ B
ZEYNEP SUDE YALMAN B
HAVVA ZEYBEK B
ELIZABETH BESHIR B
ZEKI BESIM B
EROL GURESCIOGLU B
MEHMETALI OZDENYA B
EMEL SALDAM B
PEMBE KAMKAM C
IREM BAYRAKTAROGLU C
ZUBEYDE ALEYNA EDIZER C
TURGUT EMIRTANEOGLU C
MUJGAN ERCANTAN C
TUGYAN KAVAZ C
UMAY MEAR C
LACIN OZCIMEN C
CAGRI OZLUTAS C
UGURCAN OZSUTCU C
ALPER REIS C
HASANKAN SAKALLI C
KEMAL SOYLUKAL C
GCSE 4BI0 :International GCSE Award:BIOLOGY
IREM ABRAS A*
HUSEYIN AKYIL A*
GUNAY ARCAN A*
HASAN ARSANLI A*
IPEK BAYKAN A*
AHMED NAZIM CANATAN A*
CEMRE CELIK A*
MERAL CELIKAG A*
OGULCAN SULEYMAN CELIKER A*
EYLUL CEYLAN A*
MERT NIHAT ECEVIT A*
BAHAR EMIRZADE A*
NERMIN ENER A*
GUNSEL GOKSOYLU A*
UZEL HAKVERDI A*
ALARA HAMZAOGULLARI A*
ISVE HASOGLU A*
MERT KARAKAYA A*
TUGDEM KARAMUSTAFA A*
NAZIFE KASAPOGLU A*
AHMET KUCUKUNCULAR A*
CEMRE MALEK A*
DENIZ MIRALAY A*
MUSTAFA OZBILGEHAN A*
FIKRET CAN OZENLI A*
MUSTAFA OZKAYNAK A*
TAYLAN OZONCU A*
DOGUKAN PASA A*
EGE PASTIRMACIOGLU A*
CEVDET BIRAY PINAR A*
VEDAT SOYKUT A*
BILGE TURKSEVEN A*
SALIH ERHAN UZUN A*
LACIN YAGIZ A*
HATICE YIGITBAS A*
AYTEN ALTUGAN A
SUDE BESIM A
GUL BICAK A
MEHMET CAMBAZ A
SEVIM CELEBI A
MERT CELIK A
DIDEM GOKCEBEL A
CIGSEM HEPER A
SIMGE HIZAL A
ASLI KIRMIZI A
TUGBERK KOPCA A
BERKE OZDIL A
KENAN PARALI A
BERKEM PLAKA A
HAZAL SARICA A
DILARA DENIZER A
SEVGUL SONMEYEN A
ERAL TUNAKAN A
LADEN UYAROGLU A
MELIS JAN ZORLU A
MERTEL ALER B
TOLGA BACAVUZ B
SAMI BENSTEAD B
ADVIYE DERMUS B
AHMET VELI ELAGOZ B
DALGA HASMETOGLU B
DAMLA LAMA B
SEYDA MEHMET B
OZDE ONAR B
MEHMETALI OZDENYA B
CAGRI OZLUTAS B
ASYA PEYNIRCI B
ESIM PIRHAN B
ZIVER RUSTEMOGLU B
EMEL EMETULLAH SALDAM B
BULENT ARKUT C
UGUR BELET C
ELIZABETH BESHIR C
BAHAR CANGA C
DAMLA EFENDI C
BERKE KIRCALI C
DIREN MUHTAROGLU C
GIZEM OZNACAR C
OSMAN TUGSAL C
EDA TUNAY C
MEHMET ALI UGURLU C
BENGI ULUCASOY C
PAIGE WRIGHT C
GCSE4CH0 :International GCSE Award:CHEMISTRY
IREM ABRAS A*
HUSEYIN AKYIL A*
GUNAY ARCAN A*
HASAN ARSANLI A*
RASUDANA BAGIRZADE A*
GUL BICAK A*
AHMED NAZIM CANATAN A*
MERT CELIK A*
MERAL CELIKAG A*
OGULCAN SULEYMAN CELIKER A*
EYLUL CEYLAN A*
BAHAR EMIRZADE A*
GUNSEL GOKSOYLU A*
UZEL HAKVERDI A*
ALARA HAMZAOGULLARI A*
ISVE HASOGLU A*
CIGSEM HEPER A*
MERT KARAKAYA A*
NAZIFE KASAPOGLU A*
CEMRE MALEK A*
MUSTAFA OZKAYNAK A*
TAYLAN OZONCU A*
DOGUKAN PASA A*
EGE PASTIRMACIOGLU A*
CEVDET BIRAY PINAR A*
VEDAT SOYKUT A*
BILGE TURKSEVEN A*
SALIH ERHAN UZUN A*
LACIN YAGIZ A*
HATICE YIGITBAS A*
AYTEN ALTUGAN A
MEHMET CAMBAZ A
BAHAR CANGA A
SEVIM CELEBI A
CEMRE CELIK A
AHMET VELI ELAGOZ A
NERMIN ENER A
TUGDEM KARAMUSTAFA A
AHMET KUCUKUNCULAR A
DENIZ MIRALAY A
DIREN MUHTAROGLU A
OZDE ONAR A
MUSTAFA OZBILGEHAN A
BERKE OZDIL A
FIKRET CAN OZENLI A
HAZAL SARICA A
SEVGUL SONMEYEN A
LADEN UYAROGLU A
BULENT ARKUT B
IPEK BAYKAN B
SUDE BESIM B
ADVIYE DERMUS B
DILARA DENIZER B
MERT NIHAT ECEVIT B
DAMLA EFENDI B
DIDEM GOKCEBEL B
SIMGE HIZAL B
ASLI KIRMIZI B
KENAN PARALI B
ASYA PEYNIRCI B
BERKEM PLAKA B
OSMAN TUGSAL B
ERAL TUNAKAN B
MEHMET ALI UGURLU B
MERTEL ALER C
TOLGA BACAVUZ C
NEZIRE CINARLI C
MURAT HARPER C
DALGA HASMETOGLU C
BERKE KIRCALI C
SULEYMAN MANISOY C
SEYDA MEHMET C
GIZEM OZNACAR C
ZIVER RUSTEMOGLU C
SERGEN SAPMAZ C
GCSE 4EB0:International GCSE Award:ENGLISH LANGUAGE B
MUSTAFA OZKAYNAK A*
DOGUKAN PASA A*
TULIN HIKMET A
MURAT HARPER B
LACIN YAGIZ B
GUNAY ARCAN B
GUL BICAK B
GUNSEL GOKSOYLU B
LACIN YAGIZ B
DIZEM AKIF C
GUL BICAK C
HASAN ARSANLI C
MURAT HARPER C
ERKUT TOKAY C
HATICE YIGITBAS C
NERMIN ENER C
HATICE YIGITBAS C
GCSE 4EC0 :International GCSE Award:ECONOMICS
AHMED NAZIM CANATAN A
MUSTAFA OZKAYNAK A
MERAL CELIKAG B
TULIN HIKMET B
FIKRET CAN OZENLI B
ECE TOPAL B
ZEYNEP AKI C
MERT CELIK C
ILKE GUNEL C
ONUR TOKKAN C
SERAL CUVALCIOGLU C
GCSE 4ES0 :International GCSE Award:ENGLISH AS A SECOND LANG.
MERT KARAKAYA A*
HUSEYIN AKYIL A
GUNAY ARCAN A
ELIZABETH BESHIR A
AHMED NAZIM CANATAN A
BAHAR EMIRZADE A
SIMGE HIZAL A
NAZIFE KASAPOGLU A
AHMET KUCUKUNCULAR A
CEMRE MALEK A
DENIZ MIRALAY A
MERAL OKSUZ A
FIKRET CAN OZENLI A
TAYLAN OZONCU A
ESIM PIRHAN A
ALIM TATAR A
BENGI ULUCASOY A
IPEK FATOS ZORBA A
IREM ABRAS B
SENA AKTIG B
RASUDANA BAGIRZADE B
IPEK BAYKAN B
SAMI BENSTEAD B
CEMRE CELIK B
OGULCAN SULEYMAN CELIKER B
EYLUL CEYLAN B
JARED IAIN DIXON B
ALARA HAMZAOGULLARI B
TUGDEM KARAMUSTAFA B
ASLI KIRMIZI B
MUSTAFA OZBILGEHAN B
HAZAL SARICA B
MELIN SERDARLILI B
VEDAT SOYKUT B
OSMAN TUGSAL B
JAKE WALLINGTON B
MELIS JAN ZORLU B
ALINA ADAMOVA C
BULENT ARKUT C
TOLGA BACAVUZ C
MEHMET CAMBAZ C
MERT NIHAT ECEVIT C
GUNSEL GOKSOYLU C
MEHMET GUCLU C
UZEL HAKVERDI C
KUBRA HARUTOGLU C
DALGA HASMETOGLU C
ISVE HASOGLU C
BERKE KIRCALI C
OZDE ONAR C
BERKE OZDIL C
EGE PASTIRMACIOGLU C
ASYA PEYNIRCI C
CEVDET BIRAY PINAR C
MUNURCAN TACOY C
ECE TOPAL C
ERAL TUNAKAN C
BILGE TURKSEVEN C
LADEN UYAROGLU C
SALIH ERHAN UZUN C
EKREM YANIKER C
GCSE 4FA0 :International GCSE Award:ART & DESIGN FINE ART
ZEYNEP AKI C
GCSE 4FR0 :International GCSE Award:FRENCH
HUSEYIN AKYIL A
DOGUKAN PASA A
SEVIM CELEBI C
BERNA NEVSU EREM C
OZDE ONAR C
ESIM PIRHAN C
GCSE 4GE0 :International GCSE Award:GEOGRAPHY
TULIN HIKMET A*
SERAL CUVALCIOGLU A
ZEYNEP AKI B
MELIN SERDARLILI B
ECE TOPAL B
EKREM YANIKER B
ALIM TATAR C
GCSE 4GN0 :International GCSE Award:GERMAN
GUNAY ARCAN A*
AYTEN ALTUGAN A
AYBERK BILIR A
MELTEM GOKCEBEL A
AHMET KUCUKUNCULAR A
MERVE SONMEYEN A
GUL BICAK B
HUSEYIN UGUR BIROL B
MERYEM SILA DURMAZ B
MELIN SERDARLILI B
BILGE TURKSEVEN B
4HB0 :International GCSE Award:HUMAN BIOLOGY
OGULCAN SULEYMAN CELIKER A
ALARA HAMZAOGULLARI A
DENIZ MIRALAY A
IREM ABRAS B
AYTEN ALTUGAN B
NAZIFE KASAPOGLU B
MEHMETALI OZDENYA C
SEVGUL SONMEYEN C
ERAL TUNAKAN C
4HI0 :International GCSE Award:HISTORY
SERAL CUVALCIOGLU A
TULIN HIKMET B
GUNAY EZGI OZYILDIZ C
MUNURCAN TACOY C
ECE TOPAL C
4IT0 :International GCSE Award:ICT
EYLUL CEYLAN B
NERMIN ENER B
MUSTAFA OZBILGEHAN B
MUSTAFA OZKAYNAK B
GUNAY ARCAN C
GUNSEL GOKSOYLU C
UZEL HAKVERDI C
CEMRE MALEK C
GCSE 2PS01:GCSE Award:PSYCHOLOGY
EYLUL CEYLAN A
TULIN HIKMET A
NAZIFE KASAPOGLU A
SERAL CUVALCIOGLU B
LADEN UYAROGLU B
SUDE BESIM C
BERNA NEVSU EREM C
ASYA PEYNIRCI C
EKREM YANIKER C
4PH0 :International GCSE Award:PHYSICS
GUNAY ARCAN A*
RASUDANA BAGIRZADE A*
AHMED NAZIM CANATAN A*
OGULCAN SULEYMAN CELIKER A*
EYLUL CEYLAN A*
BAHAR EMIRZADE A*
NERMIN ENER A*
GUNSEL GOKSOYLU A*
ALARA HAMZAOGULLARI A*
MERT KARAKAYA A*
AHMET KUCUKUNCULAR A*
CEMRE MALEK A*
MUSTAFA OZKAYNAK A*
TAYLAN OZONCU A*
DOGUKAN PASA A*
EGE PASTIRMACIOGLU A*
CEVDET BIRAY PINAR A*
SALIH ERHAN UZUN A*
HATICE YIGITBAS A*
HUSEYIN AKYIL A
HASAN ARSANLI A
TOLGA BACAVUZ A
GUL BICAK A
BAHAR CANGA A
MERAL CELIKAG A
UZEL HAKVERDI A
DALGA HASMETOGLU A
ISVE HASOGLU A
SIMGE HIZAL A
TUGDEM KARAMUSTAFA A
MUSTAFA OZBILGEHAN A
BERKE OZDIL A
FIKRET CAN OZENLI A
KENAN PARALI A
ESIM PIRHAN A
BERKEM PLAKA A
HAZAL SARICA A
SEVGUL SONMEYEN A
VEDAT SOYKUT A
BILGE TURKSEVEN A
LACIN YAGIZ A
AYTEN ALTUGAN B
BULENT ARKUT B
MEHMET CAMBAZ B
CEMRE CELIK B
MERT CELIK B
MERT NIHAT ECEVIT B
AHMET VELI ELAGOZ B
DIDEM GOKCEBEL B
NAZIFE KASAPOGLU B
BERKE KIRCALI B
ASLI KIRMIZI B
DENIZ MIRALAY B
DIREN MUHTAROGLU B
OZDE ONAR B
OSMAN TUGSAL B
ERAL TUNAKAN B
MEHMET ALI UGURLU B
LADEN UYAROGLU B
MELIS JAN ZORLU B
IPEK BAYKAN B
IREM ABRAS C
MERTEL ALER C
MUSTAFA ASIK C
SEVIM CELEBI C
NUMAN CEYLANLI C
NEZIRE CINARLI C
KAGAN DAGTEKIN C
ADVIYE DERMUS C
DAMLA EFENDI C
EROL GURESCIOGLU C
MURAT HARPER C
DAMLA LAMA C
SEYDA MEHMET C
ZIVER RUSTEMOGLU C
ALINA ADAMOVA C
TUGBERK KOPCA C
SEVDIYE OZLUTAS C
EMEL EMETULLAH SALDAM C
SERGEN SAPMAZ C
BENGI ULUCASOY C
5PS01:GCSE Unit:PSYCHOLOGY 1
LADEN UYAROGLU A
EYLUL CEYLAN A*
TULIN HIKMET A*
NAZIFE KASAPOGLU A*
SUDE BESIM B
SERAL CUVALCIOGLU B
BERNA NEVSU EREM B
ASYA PEYNIRCI B
ADVIYE DERMUS C
EKREM YANIKER C
5PS02:GCSE Unit:PSYCHOLOGY 2
EYLUL CEYLAN A
SERAL CUVALCIOGLU B
TULIN HIKMET B
NAZIFE KASAPOGLU B
ALIM TATAR B
ECE TOPAL B
LADEN UYAROGLU B
KUBRA HARUTOGLU C
ASYA PEYNIRCI C
EKREM YANIKER C
INTERNATIONAL A/AS LEVELS (IAL)
UNITS:
WBI01:IAL Unit:BIOLOGY 1
SULEY COBANOGLU 110/120
OYKU ZAIMOGULLARI 110/120
SONAT HIZAL 108/120
PERTEV BASRI 106/120
AYBUKE CABILAR 106/120
EYSAN CETINSOY 101/120
MEHMET ALTAY 99/120
RUYA OZKAYA 96/120
ONUR TOKKAN 96/120
LEYLA EILEEN JANIJE KABARAN 96/120
DILARA OLGACER 96/120
MERCAN SAYAR SARABI 94/120
MELISA MENTESOGULLARI 89/120
NADIR MARGILI 87/120
NUR GUNES ARSLAN 86/120
ATAHAN HIZAL 86/120
RAHME NESE SAFAKLI 84/120
GONENC KILIC 84/120
DEFNE KAVRAN 84/120
BERKE ERSOY 82/120
DIZEM AKIF 79/120
TUGCE GUNERALP 78/120
ULGEN LAMBASUYUCU 74/120
HURI ATIKER 74/120
ERKUT TOKAY 70/120
YASKAN UGURLU 67/120
BUSE MIS 66/120
SEVILEN AKGUR 62/120
MERYEM DORMEN 62/120
KADIRCAN ERCAN 60/120
GIZEM OYMACI 60/120
BIRKE CAGNAN 60/120
BUSE KAYIMZADE 58/120
NISAN KAYALI 55/120
CEYHUN OZALKIN 55/120
PINAR FERGAR 53/120
HAVVA DURUST 53/120
TARA TAST 48/120
EMRE BARTU CAMBAZ 48/120
WBI02:IAL Unit:BIOLOGY 2
DILARA OLGACER 105/120
EYSAN CETINSOY 105/120
RUYA OZKAYA 105/120
LEYLA EILEEN JANICE KABARAN 99/120
OYKU ZAIMOGULLARI 99/120
SULEY COBANOGLU 96/120
MERYEM DORMEN 87/120
PERTEV BASRI 86/120
SONAT HIZAL 86/120
HURI ATIKER 84/120
NUR GUNES ARSLAN 84/120
AYBUKE CABILAR 81/120
BERKE ERSOY 72/120
MEHMET ALTAY 69/120
MERCAN SAYAR SARABI 69/120
TUGCE GUNERALP 66/120
DEFNE KAVRAN 63/120
NADIR MARGILI 63/120
ULGEN LAMBASUYUCU 63/120
DIZEM AKIF 60/120
RAHME NESE SAFAKLI 60/120
WBI03:IAL Unit:BIOLOGY 3
IREM NAZIYET OZCAY 53/60
MELISA MENTESOGULLARI 52/60
OYKU ZAIMOGULLARI 48/60
AYBUKE CABILAR 42/60
EYSAN CETINSOY 42/60
SULEY COBANOGLU 42/60
KADIRCAN ERCAN 42/60
DILARA OLGACER 42/60
NURTEN OSMANLI 42/60
MERYEM DORMEN 40/60
KERIMAN HUMA ENGELKIRAN 40/60
GIZEM OYMACI 40/60
LEYLA EILEEN JANICE KABARAN 38/60
BORA OZGUNALP 38/60
SALIH TOKSOZ 38/60
MEHMET ALTAY 36/60
HURI ATIKER 36/60
ULGEN LAMBASUYUCU 36/60
AHMET GURSEL 36/60
SONER TEHELCIOGLU 36/60
NUR GUNES ARSLAN 34/60
ATAHAN HIZAL 34/60
NADIR MARGILI 34/60
IZEL CAZIMOGLU 32/60
BERKE ERSOY 32/60
BUSE MIS 32/60
RUYA OZKAYA 32/60
TOLGA SERMET OZKUM 32/60
MERCAN SAYAR SARABI 32/60
ONUR TOKKAN 32/60
DIZEM AKIF 30/60
DILARA DENIZER 30/60
SENGUL SONMEZ 30/60
PEMBE TOSUN 30/60
IAL Unit:BIOLOGY 4
IREM NAZIYET OZCAY 110/120
BORA OZGUNALP 103/120
ECEM ILGIN 101/120
VOLKAN NURDAL 96/120
IZEL CAZIMOGLU 84/120
NURTEN OSMANLI 81/120
BIRKE CAGNAN 81/120
PEMBE TOSUN 78/120
MEHMET CANATAN 78/120
AHMET GURSEL 78/120
GONENC KILIC 69/120
BIRCE HACISEVKI 63/120
WBI05:IAL Unit:BIOLOGY 5
VOLKAN NURDAL 103/120
IREM NAZIYET OZCAY 103/120
ECEM ILGIN 101/120
BORA OZGUNALP 98/120
MEHMET CANATAN 78/120
BIRKE CAGNAN 75/120
IZEL CAZIMOGLU 75/120
WBI06:IAL Unit:BIOLOGY 6
ECEM ILGIN 57/60
IREM NAZIYET OZCAY 51/60
VOLKAN NURDAL 50/60
BORA OZGUNALP 50/60
AHMET GURSEL 47/60
NURTEN OSMANLI 46/60
BIRCE HACISEVKI 44/60
GONENC KILIC 44/60
TARA TAST 43/60
PEMBE TOSUN 43/60
IZEL CAZIMOGLU 42/60
BIRKE CAGNAN 38/60
MEHMET CANATAN 36/60
KERIMAN HUMA ENGELKIRAN 36/60
IRMAK BEKTASOGLU 35/60
WCH01:IAL Unit:CHEMISTRY 1
EYSAN CETINSOY 116/120
OYKU ZAIMOGULLARI 112/120
SULEY COBANOGLU 110/120
YENAL ESENEL 106/120
MEHMET ATAKOL 106/120
RUYA OZKAYA 104/120
KURSAD BERK ALKAN 104/120
DILARA OLGACER 102/120
CENK KAFAOGLU 100/120
BUSE MIS 96/120
ERKUT TOKAY 94/120
NUR GUNES ARSLAN 92/120
SOYLEM COLI 90/120
ATAHAN HIZAL 90/120
LADEN YILMAZ 9/120
KERIMAN HUMA ENGELKIRAN 88/120
AYBUKE CABILAR 88/120
BERKE CIDAM 86/120
RAHME NESE SAFAKLI 84/120
CEM HURAY 84/120
ZEHRA GURBUZ 82/120
ISMAIL BARBAROS 82/120
CEMAL EKIN OZTURAN 82/120
NADIR MARGILI 80/120
HURI ATIKER 80/120
MEHMET SAMIL DAGDELEN 78/120
CANSIN AKYIGIT 77/120
MEHMET ALTAY 75/120
ONUR GILANLIOGULLARI 74/120
ULGEN LAMBASUYUCU 72/120
OZNER ZAIFOGLU 72/120
MERCAN SAYAR SARABI 72/120
KANSU BANKEROGLU 72/120
GIZEM OYMACI 70/120
BORA OZGUNALP 70/120
AZIZ BEKIROGLU 70/120
ZEHRA BIYIKLI 68/120
PINAR FERGAR 67/120
MELISA MENTESOGULLARI 67/120
CEYHUN OZALKIN 67/120
ALP DAVUTOGLU 67/120
YASKAN UGURLU 65/120
TURGUT YAYLALI 65/120
TUGCE GUNERALP 60/120
WCH02:IAL Unit:CHEMISTRY 2
IZEL CAZIMOGLU 100/120
SULEY COBANOGLU 96/120
YENAL ESENEL 94/120
EYSAN CETINSOY 90/120
OYKU ZAIMOGULLARI 90/120
NURTEN OSMANLI 89/120
SOYLEM COLI 86/120
ERKUT TOKAY 84/120
DILARA OLGACER 82/120
MEHMET ATAKOL 82/120
CANSIN AKYIGIT 80/120
CENK KAFAOGLU 80/120
KANSU BANKEROGLU 80/120
BORA OZGUNALP 79/120
RAHME NESE SAFAKLI 76/120
ZEHRA BIYIKLI 76/120
CEM HURAY 74/120
KADIRCAN ERCAN 72/120
MEHMET SAMIL DAGDELEN 70/120
TANYEL ESENEL 70/120
IREM NUR AKSINER 7/120
ONUR GILANLIOGULLARI 67/120
RUYA OZKAYA 67/120
ALI SEVKETOGLU 65/120
AYBUKE CABILAR 65/120
EKIN ZEKI 65/120
KURSAD BERK ALKAN 65/120
ATAHAN HIZAL 62/120
MEHMET ALTAY 62/120
NUR GUNES ARSLAN 62/120
GONENC KILIC 60/120
MELISA MENTESOGULLARI 60/120
WCH03:IAL Unit:CHEMISTRY 3
CANSIN AKYIGIT 60/60
DILARA OLGACER 60/60
OYKU ZAIMOGULLARI 60/60
SULEY COBANOGLU 60/60
MEHMET ATAKOL 57/60
YENAL ESENEL 57/60
CEM HURAY 54/60
CENK KAFAOGLU 54/60
EYSAN CETINSOY 54/60
IZEL CAZIMOGLU 54/60
RAHME NESE SAFAKLI 53/60
SOYLEM COLI 53/60
KANSU BANKEROGLU 51/60
KURSAD BERK ALKAN 51/60
EKIN ZEKI 50/60
NUR GUNES ARSLAN 50/60
BUSE MIS 48/60
HURI ATIKER 48/60
MELISA MENTESOGULLARI 48/60
ISMAIL BARBAROS 47/60
KERIMAN HUMA ENGELKIRAN 47/60
MEHMET ALTAY 47/60
ZEHRA BIYIKLI 47/60
ELIFSU SIVEZAT ORHON 45/60
ERKUT TOKAY 45/60
KADIRCAN ERCAN 45/60
RUYA OZKAYA 45/60
SEVILEN AKGUR 45/60
ATAKAN GUNDEGER 44/60
PINAR FERGAR 44/60
AYBUKE CABILAR 42/60
BUSE KAYIMZADE 42/60
CEMALIYE GOKNUR 42/60
YASKAN UGURLU 42/60
CEYHUN OZALKIN 41/60
ONUR GILANLIOGULLARI 41/60
TUGCE GUNERALP 41/60
TUTKU KOLCU 41/60
ATAHAN HIZAL 39/60
MERYEM DORMEN 38/60
SENGUL SONMEZ 38/60
ULGEN LAMBASUYUCU 38/60
ZEHRA GURBUZ 38/60
GIZEM OYMACI 36/60
MINE DEVRIM 36/60
NADIR MARGILI 36/60
PEMBE TOSUN 36/60
BERKE CIDAM 35/60
DILARA DENIZER 35/60
ILDEN DAVULCU 33/60
OZNER ZAIFOGLU 33/60
CEMAL EKIN OZTURAN 32/60
HAVVA DURUST 32/60
SONER TEHELCIOGLU 32/60
ASLI ARIFOGLU 30/60
WCH04:IAL Unit:CHEMISTRY 4
IREM NAZIYET OZCAY 106/120
ECEM ILGIN 100/120
IZEL CAZIMOGLU 98/120
YENAY ALTINTAS 91/120
EKIN ZEKI 84/120
VOLKAN NURDAL 84/120
TANYEL ESENEL 82/120
NURTEN OSMANLI 74/120
KERIMAN HUMA ENGELKIRAN 70/120
RENGIN AKCAN 69/120
PEMBE TOSUN 63/120
BORA OZGUNALP 62/120
BIRKE CAGNAN 60/120
WCH05:IAL Unit:CHEMISTRY 5
IREM NAZIYET OZCAY 104/120
IZEL CAZIMOGLU 84/120
ECEM ILGIN 82/120
BIRKE CAGNAN 74/120
RENGIN AKCAN 72/120
YENAY ALTINTAS 72/120
VOLKAN NURDAL 58/120
WCH06:IAL Unit:CHEMISTRY 6
YENAY ALTINTAS 56/60
IREM NAZIYET OZCAY 54/60
ECEM ILGIN 53/60
IZEL CAZIMOGLU 50/60
VOLKAN NURDAL 50/60
NURTEN OSMANLI 44/60
RENGIN AKCAN 42/60
BIRKE CAGNAN 41/60
TANYEL ESENEL 41/60
PEMBE TOSUN 41/60
BORA OZGUNALP 36/60
AHMET GURSEL 32/60
KERIMAN HUMA ENGELKIRAN 30/60
IAL Unit:ECONOMICS 1
ILKE GUNEL 40/100
IAL Unit:CORE MATHEMATICS 12
ASLI ARIFOGLU 200/200
MEHMET ATAKOL 200/200
AYBUKE CABILAR 200/200
EYSAN CETINSOY 200/200
BERKE CIDAM 200/200
SULEY COBANOGLU 200/200
SOYLEM COLI 200/200
CENK KAFAOGLU 200/200
UMUR HUSEYIN KARAOGLU 200/200
RUYA OZKAYA 200/200
RAHME NESE SAFAKLI 200/200
OYKU ZAIMOGULLARI 200/200
CANSIN AKYIGIT 196/200
NUR GUNES ARSLAN 189/200
BUSE MIS 187/200
TUGCE GUNERALP 182/200
ERKUT TOKAY 182/200
CEM HURAY 175/200
ATAHAN HIZAL 165/200
NADIR MARGILI 164/200
DILARA OLGACER 162/200
CEMALIYE GOKNUR 160/200
DUYGU KASAPOGLU 155/200
MELISA MENTESOGULLARI 153/200
SEVILEN AKGUR 149/200
KURSAD BERK ALKAN 147/200
HURI ATIKER 147/200
ULGEN LAMBASUYUCU 147/200
MEHMET ALTAY 145/200
ISMAIL BARBAROS 145/200
BUSE KAYIMZADE 144/200
MEHMET FIRTINAER 142/200
CEMAL EKIN OZTURAN 142/200
TUTKU KOLCU 140/200
AZIZ BEKIROGLU 138/200
ALP DAVUTOGLU 138/200
BIRKE CAGNAN 138/200
MEHMET SAMIL DAGDELEN 136/200
BERKE ERSOY 136/200
DIZEM AKIF 125/200
MERCAN SAYAR SARABI 125/200
TURGUT YAYLALI 125/200
GIZEM OYMACI 124/200
PINAR FERGAR 122/200
ZEHRA BIYIKLI 116/200
ELIFSU SIVEZAT ORHON 116/200
YASKAN UGURLU 116/200
SULEYMAN GELENER 113/200
CEYHUN OZALKIN 113/200
HUSEYIN BEKTASOGLU 107/200
IAL Unit:CORE MATHEMATICS 34
EKIN ZEKI 163/200
IZEL CAZIMOGLU 148/200
KERIMAN HUMA ENGELKIRAN 120/200
WME01:IAL Unit:MECHANICS 1
ERKUT TOKAY 96/100
SULEY COBANOGLU 96/100
UMUR HUSEYIN KARAOGLU 93/100
EYSAN CETINSOY 91/100
SOYLEM COLI 90/100
EKIN ZEKI 87/100
OYKU ZAIMOGULLARI 87/100
MEHMET ALTAY 86/100
CENK KAFAOGLU 86/100
ATAHAN HIZAL 84/100
DILARA OLGACER 84/100
CEMAL EKIN OZTURAN 84/100
CANSIN AKYIGIT 83/100
BERKE CIDAM 81/100
CEM HURAY 81/100
MEHMET ATAKOL 80/100
SEVILEN AKGUR 77/100
ISMAIL BARBAROS 77/100
KURSAD BERK ALKAN 74/100
BUSE MIS 74/100
NADIR MARGILI 73/100
RAHME NESE SAFAKLI 71/100
IZEL CAZIMOGLU 70/100
BERKE ERSOY 63/100
YASKAN UGURLU 63/100
NUR GUNES ARSLAN 62/100
AYBUKE CABILAR 62/100
ZEHRA BIYIKLI 60/100
MEHMET SAMIL DAGDELEN 60/100
TUTKU KOLCU 60/100
AZIZ BEKIROGLU 55/100
MELISA MENTESOGULLARI 55/100
ASLI ARIFOGLU 53/100
BIRKE CAGNAN 53/100
TURGUT YAYLALI 50/100
IAL WME02:IAL Unit:MECHANICS 2
EKIN ZEKI 71/100
IAL WPH01:IAL Unit:PHYSICS 1
YENAL ESENEL 104/120
SEVAL ULUOZ 100/120
SOYLEM COLI 98/120
CEM HURAY 94/120
UMUR HUSEYIN KARAOGLU 90/120
CENK KAFAOGLU 88/120
ONUR GILANLIOGULLARI 86/120
MEHMET ATAKOL 82/120
ELIFSU SIVEZAT ORHON 79/120
ISMAIL BARBAROS 79/120
KURSAD BERK ALKAN 79/120
ONUR TOKKAN 74/120
ZEHRA GURBUZ 74/120
ZEHRA BIYIKLI 69/120
BERKE CIDAM 65/120
IAL WPH02:IAL Unit:PHYSICS 2
TANYEL ESENEL 108/120
CENK KAFAOGLU 98/120
YENAL ESENEL 98/120
KURSAD BERK ALKAN 94/120
OLGU DOLU 94/120
UMUR HUSEYIN KARAOGLU 94/120
SOYLEM COLI 89/120
CEM HURAY 86/120
EKIN ZEKI 84/120
MEHMET ATAKOL 82/120
KANSU BANKEROGLU 79/120
ONUR GILANLIOGULLARI 79/120
ZEHRA BIYIKLI 67/120
ZEHRA GURBUZ 67/120
CANSIN AKYIGIT 65/120
ISMAIL BARBAROS 62/120
MEHMET SAMIL DAGDELEN 62/120
AZIZ BEKIROGLU 60/120
CEMALIYE GOKNUR 60/120
WPH03:IAL Unit:PHYSICS 3
YENAL ESENEL 52/60
KURSAD BERK ALKAN 50/60
SOYLEM COLI 46/60
ZEHRA GURBUZ 46/60
CENK KAFAOGLU 44/60
CANSIN AKYIGIT 42/60
UMUR HUSEYIN KARAOGLU 42/60
EKIN ZEKI 42/60
BERKE CIDAM 40/60
MEHMET ATAKOL 38/60
MEHMET SAMIL DAGDELEN 38/60
CEM HURAY 38/60
KANSU BANKEROGLU 36/60
SENA YALIN ALTINOK 34/60
MINE DEVRIM 34/60
ONUR GILANLIOGULLARI 34/60
CEMALIYE GOKNUR 32/60
TUTKU KOLCU 32/60
ELIFSU SIVEZAT ORHON 32/60
WPH04:IAL Unit:PHYSICS 4
YENAY ALTINTAS 92/120
RENGIN AKCAN 86/120
TANYEL ESENEL 82/120
METE MORRIS 77/120
OLGU DOLU 74/120
EKIN ZEKI 67/120
ALI SEVKETOGLU 60/120
WPH05:IAL Unit:PHYSICS 5
YENAY ALTINTAS 98/120
METE MORRIS 86/120
TANYEL ESENEL 79/120
RENGIN AKCAN 77/120
EKIN ZEKI 74/120
OLGU DOLU 66/120
BIRKE CAGNAN 66/100
ALI SEVKETOGLU 60/120
WPH06:IAL Unit:PHYSICS 6
RENGIN AKCAN 53/60
YENAY ALTINTAS 47/60
OLGU DOLU 40/60
TANYEL ESENEL 48/60
METE MORRIS 42/60
ALI SEVKETOGLU 44/60
EKIN ZEKI 40/60
WST01:IAL Unit:STATISTICS 1
RUYA OZKAYA 85/100
DUYGU KASAPOGLU 75/100
TULIN HIKMET 70/100
NADIR MARGILI 68/100
ECE TOPAL 68/100
SUDE AKDENIZ 66/100
IZEL CAZIMOGLU 66/100
BUSE KAYIMZADE 64/100
KERIMAN HUMA ENGELKIRAN 56/100
SULEYMAN GELENER 51/100
AS LEVELS (IAL)
IAL XBI01:AS Award:BIOLOGY
EYSAN CETINSOY A
SULEY COBANOGLU A
DILARA OLGACER A
BORA OZGUNALP A
OYKU ZAIMOGULLARI A
PERTEV BASRI A
SONAT HIZAL A
AYBUKE CABILAR B
IZEL CAZIMOGLU B
LEYLA EILEEN JANICE KABARAN B
NURTEN OSMANLI B
RUYA OZKAYA B
MEHMET ALTAY C
NUR GUNES ARSLAN C
HURI ATIKER C
MERYEM DORMEN C
BERKE ERSOY C
DEFNE KAVRAN C
NADIR MARGILI C
MELISA MENTESOGULLARI C
MERCAN SAYAR SARABI C
AHMET GURSEL C
IAL XCH01:AS Award:CHEMISTRY
MEHMET ATAKOL A
IZEL CAZIMOGLU A
EYSAN CETINSOY A
SULEY COBANOGLU A
YENAL ESENEL A
DILARA OLGACER A
NURTEN OSMANLI A
OYKU ZAIMOGULLARI A
BORA OZGUNALP B
CANSIN AKYIGIT B
KURSAD BERK ALKAN B
ERKUT TOKAY B
SOYLEM COLI B
CEM HURAY B
CENK KAFAOGLU B
RUYA OZKAYA B
RAHME NESE SAFAKLI B
IZEL CAZIMOGLU B
KERIMAN HUMA ENGELKIRAN B
BORA OZGUNALP B
MEHMET ALTAY C
NUR GUNES ARSLAN C
KANSU BANKEROGLU C
ISMAIL BARBAROS C
ZEHRA BIYIKLI C
AYBUKE CABILAR C
ONUR GILANLIOGULLARI C
ATAHAN HIZAL C
BUSE MIS C
GONENC KILIC C
ALI SEVKETOGLU C
EKIN ZEKI C
IAL XMA01:AS Award:MATHEMATICS
CANSIN AKYIGIT A
ASLI ARIFOGLU A
NUR GUNES ARSLAN A
MEHMET ATAKOL A
AYBUKE CABILAR A
EYSAN CETINSOY A
BERKE CIDAM A
SULEY COBANOGLU A
SOYLEM COLI A
ATAHAN HIZAL A
CEM HURAY A
CENK KAFAOGLU A
UMUR HUSEYIN KARAOGLU A
BUSE MIS A
DILARA OLGACER A
RUYA OZKAYA A
RAHME NESE SAFAKLI A
ERKUT TOKAY A
OYKU ZAIMOGULLARI A
SEVILEN AKGUR B
KURSAD BERK ALKAN B
MEHMET ALTAY B
ISMAIL BARBAROS B
TUGCE GUNERALP B
DUYGU KASAPOGLU B
NADIR MARGILI B
CEMAL EKIN OZTURAN B
SUDE AKDENIZ C
AZIZ BEKIROGLU C
MEHMET SAMIL DAGDELEN C
BERKE ERSOY C
CEMALIYE GOKNUR C
BUSE KAYIMZADE C
TUTKU KOLCU C
MELISA MENTESOGULLARI C
IAL XPH01:AS Award:PHYSICS
TANYEL ESENEL A
YENAL ESENEL A
OLGU DOLU A
KURSAD BERK ALKAN B
SOYLEM COLI B
CEM HURAY B
CENK KAFAOGLU B
UMUR HUSEYIN KARAOGLU B
MEHMET ATAKOL C
ONUR GILANLIOGULLARI C
ZEHRA GURBUZ C
EKIN ZEKI C
A LEVELS (IAL)
IAL YBI01:A2 Award:BIOLOGY
ECEM ILGIN A
VOLKAN NURDAL A
IREM NAZIYET OZCAY A
BORA OZGUNALP A
MEHMET CANATAN B
BIRKE CAGNAN C
IZEL CAZIMOGLU C
AHMET GURSEL C
GONENC KILIC C
NURTEN OSMANLI C
BIRCE HACISEVKI D
PEMBE TOSUN D
IAL YCH01:A2 Award:CHEMISTRY
IZEL CAZIMOGLU A
IREM NAZIYET OZCAY A
BORA OZGUNALP B
RENGIN AKCAN B
YENAY ALTINTAS B
ECEM ILGIN B
VOLKAN NURDAL B
BIRKE CAGNAN C
TANYEL ESENEL C
NURTEN OSMANLI C
KERIMAN HUMA ENGELKIRAN D
ALI SEVKETOGLU D
PEMBE TOSUN D
EKIN ZEKI D
IAL YMA01:A2 Award:MATHEMATICS
EKIN ZEKI A
IZEL CAZIMOGLU B
KERIMAN HUMA ENGELKIRAN C
BIRKE CAGNAN D
IAL YPH01:A2 Award:PHYSICS
RENGIN AKCAN A
YENAY ALTINTAS A
OLGU DOLU B
TANYEL ESENEL B
METE MORRIS B
ALI SEVKETOGLU C
EKIN ZEKI C
GCE A/AS LEVELS
UNITS:
GCE 6FA01:GCE Unit:FINE ART 1
EDA AKYUZ C
GCE 6FA02:GCE Unit:FINE ART 2
EDA AKYUZ B
GCE6FR01:GCE Unit:FRENCH 1
DIZEM AKIF C
SANEM CAGA C
EFSANE URETICI D
GCE 6FR02:GCE Unit:FRENCH 2
SANEM CAGA C
DIZEM AKIF D
GCE 6GE01:GCE Unit:GEOGRAPHY 1
LEYLA KABARAN A
GCE 6GE02:GCE Unit:GEOGRAPHY 2
LEYLA KABARAN A
GCE6GN01:GCE Unit:GERMAN 1
LADEN ELKIRAN A
GCE 6GN02:GCE Unit:GERMAN 2
LADEN ELKIRAN A
GCE 6HI03:GCE Unit:HISTORY 3
BARKIN CIHANLI A
GCE 6PS01:GCE Unit:PSYCHOLOGY 1
LEYLA KABARAN A
GCE 6PS03:GCE Unit:PSYCHOLOGY 3
DENIZ TUNCEL C
GCE 6PS04:GCE Unit:PSYCHOLOGY 4
DENIZ TUNCEL B
GCE GCE Unit:CORE MATHEMATICS 1
DILARA DENIZER A
ILAYDA BIRBEN FAHLIOGULLARI A
SEVDIYE OZLUTAS A
OZNER ZAIFOGLU A
YASIN FIRAT ANAC B
KANSU BANKEROGLU B
SAMI BENSTEAD B
ONUR GILANLIOGULLARI B
ZEHRA GURBUZ B
NARIN MUMUS HOCA B
EGE PASTIRMACIOGLU B
MEHMET ALI UGURLU B
ELIZABETH BESHIR C
DEFNE KAVRAN C
DERVIS FETHI D
ISVE HASOGLU D
TUGBERK KOPCA D
ALI TUFAN D
GCE Unit:CORE MATHEMATICS 2
KANSU BANKEROGLU A
ILDEN DAVULCU A
YENAL ESENEL A
ONUR GILANLIOGULLARI A
ECEM KAVAZ A
BORA OZGUNALP A
OZNER ZAIFOGLU A
YASIN FIRAT ANAC B
DILARA DENIZER B
ZEHRA GURBUZ B
ILAYDA BIRBEN FAHLIOGULLARI C
DEFNE KAVRAN D
ALI TUFAN D
GCE 6665 :GCE Unit:CORE MATHEMATICS 3
YENAY ALTINTAS A
OLTAR AYTACOGLU A
OLGU DOLU A
ECEM ILGIN A
ECEM KAVAZ A
VOLKAN NURDAL A
NURTEN OSMANLI A
BORA OZGUNALP A
RENGIN AKCAN B
TANYEL ESENEL B
IREM NAZIYET OZCAY B
AHMET GURSEL C
BIRCE HACISEVKI C
METE MORRIS C
YASIN FIRAT ANAC D
IRMAK BEKTASOGLU D
ILAYDA KORTAY D
GIZEM ONER D
PEMBE TOSUN D
MEHMET USTUNER D
GCE 6666 :GCE Unit:CORE MATHEMATICS 4
RENGIN AKCAN A
OLGU DOLU A
ECEM ILGIN A
NURTEN OSMANLI A
BORA OZGUNALP A
YENAY ALTINTAS B
OLTAR AYTACOGLU B
METE MORRIS C
VOLKAN NURDAL C
IREM NAZIYET OZCAY C
TANYEL ESENEL D
ILAYDA BIRBEN FAHLIOGULLARI D
BIRCE HACISEVKI D
GIZEM ONER D
MEHMET USTUNER D
GCE 6667 Unit:FURTHER PURE 1
YENAL ESENEL A
GCE 6668 :GCE Unit:FURTHER PURE 2
TANYEL ESENEL D
GCE 6677 :GCE Unit:MECHANICS 1
OLGU DOLU A
ONUR GILANLIOGULLARI A
YENAL ESENEL B
ILAYDA BIRBEN FAHLIOGULLARI B
ZEHRA GURBUZ B
ALI SEVKETOGLU B
PEMBE TOSUN B
EDA AKYUZ C
YASIN FIRAT ANAC C
KANSU BANKEROGLU C
MEHMET CANATAN C
GUNER GORNECLI C
GIZEM ONER C
OZNER ZAIFOGLU C
DILARA DENIZER D
SAYGUN KEREM D
GCE 6678 :GCE Unit:MECHANICS 2
OLTAR AYTACOGLU B
TANYEL ESENEL D
ECEM KAVAZ D
GCE 6683 :GCE Unit:STATISTICS 1
RENGIN AKCAN A
YENAY ALTINTAS A
METE MORRIS A
VOLKAN NURDAL A
GIZEM ONER A
IREM NAZIYET OZCAY A
BORA OZGUNALP A
MEHMET CANATAN B
TANYEL ESENEL B
BIRCE HACISEVKI B
NURTEN OSMANLI B
PEMBE TOSUN B
NARIN MUMUS HOCA C
ILAYDA KORTAY C
SEVDIYE OZLUTAS C
IRMAK BEKTASOGLU D
ILAYDA BIRBEN FAHLIOGULLARI D
GUNER GORNECLI D
SAYGUN KEREM D
GONENC KILIC D
AS LEVELS:
GCE 8FA01:AS Award:FINE ART
EDA AKYUZ C
GCE 8FR01:AS Award:FRENCH
SANEM CAGA C
DIZEM AKIF D
GCE 8GE01:AS Award:GEOGRAPHY
LEYLA KABARAN A
GCE 8GN01:AS Award:GERMAN
LADEN ELKIRAN A
GCE 8HI01:AS Award:HISTORY
BARKIN CIHANLI C
GCE 8PS01:AS Award:PSYCHOLOGY
LEYLA KABARAN A
GCE 8371 :AS Award:MATHEMATICS
YENAL ESENEL A
ONUR GILANLIOGULLARI A
OZNER ZAIFOGLU A
MUSTAFA ATAOGLU B
KANSU BANKEROGLU B
MEHMET CANATAN B
DILARA DENIZER B
ZEHRA GURBUZ B
ILDEN DAVULCU D
MINE DEVRIM D
A’LEVELS:
GCE 9HI01:A2 Award:HISTORY
BARKIN CIHANLI C
GCE 9371 :A2 Award:MATHEMATICS
ECEM ILGIN A*
RENGIN AKCAN A
YENAY ALTINTAS A
OLTAR AYTACOGLU A
OLGU DOLU A
VOLKAN NURDAL A
NURTEN OSMANLI A
IREM NAZIYET OZCAY A
BORA OZGUNALP A
METE MORRIS B
GIZEM ONER B
YASIN FIRAT ANAC C
MEHMET CANATAN C
ILAYDA BIRBEN FAHLIOGULLARI C
BIRCE HACISEVKI C
ECEM KAVAZ C
ILAYDA KORTAY C
PEMBE TOSUN C
IRMAK BEKTASOGLU D
AHMET GURSEL D
GONENC KILIC D
ALI SEVKETOGLU D
MEHMET USTUNER D