FutbolSpor

Tek hedef şampiyonlukTransferin hareketli takımı Binatlı, Türk Ocağı’ndan kadrosuna kattığı tecrübeli orta saha oyuncusu Burak Sarıkaya’ya dün imza attırdı ve bu sezon adına yedinci transferini gerçekleştirdi.

ORSEL NEŞE İDDİALI:

Sarı yeşilliler, transferde renklerine bağladığı oyuncularla yeni sezondaki hedefini de büyülttü. Bu sezon çok iddialı bir takım olacaklarını söyleyen Binatlı Kulüp Başkanı Orsel Neşe, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu açıkladı

Süper Lig’in Güzelyurt bölgesi takımlarından Binatlı, transferde renklerine bağladığı oyuncularla yeni sezonda hedefini şampiyonluk olarak belirledi.

Binatlı Kulüp Başkanı Orsel Neşe yeni sezon öncesinde iyi bir hava yakaladıklarını ve Çatalköy’de gerçekleşen kampın da çok verimli geçeceğini belirtti.

Bu sezon çok iddialı bir takım olacaklarını söyleyen Orsel Neşe, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu açıkladı.

Futbolcularına güvendiğini ifade eden Orsel Neşe camia olarak kenetlendiklerini de vurguladı.

Varan 7: Burak

Sarı yeşillilerin transferde kadrosuna kattığı son isim tecrübeli orta saha oyuncusu Burak Sarıkaya oldu.

2017-2018 sezonunda güçlü bir kadro kuran Binatlı, Türk Ocağı’ndan bonservisli olarak kadroya kattığı Burak Sarıkaya’ya dün imza attırarak yeni sezon öncesi yedinci transferini gerçekleştirdi.

Güzelyurt ekibi transferde daha önce, Yenicami’den Çağdaş Arslan, Erbay Bertiz, Reşit Erişik, Yusuf Yontar, Bostancı Bağcıl’dan Kamil Çerkez ve Türk Ocağı’ndan Murat Gertik’i kadrosuna katmıştı.

 Çatalköy’de kamp

Daha önceden kamp yapılması planlanan Karpaz bölgesindeki tesisleri beğenmeyen Binatlı yönetimi dün Çatalköy’deki Olive Tree Hotel’de kampa girdi.

Binatlı bu süreçte antrenmanlar ve hazırlık maçları yaparak kamp sürecini tamamlayacak ve 26 ağustos Cumartesi günü Güzelyurt’a geri dönecek.

Son transfer Burak da, dün imzayı attıktan sonra takımla birlikte kampa katıldı.
Başa dön tuşu