Magazin

Sporcuların keyif gecesi

  HEP BİRLİKTE STRES ATTILAR: Ares Spor Kulübü sporcu, idareci, aileler ve sevenleri yılsonu balosunda bir araya geldi ve gönüllerince eğlendiÜlkemizin başarılı spor kulüplerinden Ares yılsonu balosu ile sevenleriyle buluştu. Yüzme, bisiklet, atletizm ve triatlon branşları faaliyet gösteren Ares Spor Kulübü’nün sporcuları, yöneticileri, sporcu velileri ve gönüllüleri önceki akşam Karafaki Restoran’ta düzenlenen yılsonu balosunda güzel bir gece geçirdi.

Yaklaşık 200 kişinin katılımı ile gerçekleşen balo kulüp başkanı Ahmet Özsoy’un açılış konuşması ile başladı. Özsoy konuşmasında 2014 yılında kurulan kulübün temellerinin aslında uzun yıllara dayandığına ve son 4 yıldan beridir Ares çatısı altında bir arada olduklarına deyindi.

Ahmet Özsoy: “Dünya şampiyonasıyla gururluyuz”

Kulüp başkanı Ahmet Özsoy konuşmasında söyle konuştu: “Ülkemizin en büyük ikinci yüzme takımına sahip olduklarını, triatlon branşında Türkiye şampiyonlukları elde ettiklerini ve Ironman Dünya Şampiyonasında yarışan ilk ve tek sporcuları bünyesinde bulunduran kulübün Ares olduğunu gururla paylaşmak istiyorum.

Kulübün ana branşı olan yüzme dalındaki sporcuların ve antrenörlerin yaz kış demeden büyük çaba sarf ettiklerini ve böyle bir gecede onları onore etmek istedik. Öncelikle gece için kapılarını bize açan Karafaki Restorana, sponsorlarımız Güven Sigorta, Atakom Limited, Evimiz Alışveriş Mağazası ve desteğinden ötürü KOOP-SEN’e teşekkür ederim.”

 

Ares’in yılsonu balosu sporcu idareci ve ailelerin oyunları eşliğinde tamamlanırken gecede sponsorların verdiği hediyeler de yapılan çekilişlerle sahiplendirildi.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı