Magazin

Şovlar ritimlere heyecan kattıGirne’deki Retro Lounge’ta DJ Ümit Akdeniz ile yaşanan eğlencede Absolut Votka sponsorluğunda şovlar sunan Aphrodite kızları konukların ilgi odağı oldu

Girne gecelerinin sevilen mekanı Retro Lounge, geçtiğimiz hafta sonu yine muhteşem bir eğlenceye imza attı. Girne gecelerinin ışıltısına ışıltı katan Retro Lounge gerçekleştirdiği etkinliklerle eğlence severlerin dikkatlerini üzerine çekmeye devam ediyor. Absolut Night Party adı altında gerçekleşen gecede Aphrodite dansçılarının şovları misafirleri büyülerken DJ Ümit Akdeniz ise eğlencenin ritmini hep en üst seviyede tuttu.

Adanın en iyi gösteri grubu olan Aphrodite kızları Retro’ya özel dans şovlarını sergilerken, mekana gelen konuklar bir an olsun gözlerini ayırmadılar. Gecenin konseptine göre özel olarak hazırlanmış birbirinden gösterişli ve farklı kostümlerle sahneye çıkan dansçılar gecenin ışıltısına ışıltı kattılar. Aphrodite modelleri ise gelen misafirlere Absolut sponsorluğunda, Retro için özel hazırlanan içkilerden ikram ettiler.

DJ Ümit Akdeniz, setlerinde en güncel ve en hareketli şarkılara yer verirken, Retro Lounge konukları şarkılara hem eşlik ettiler hem de durmadan dans ettiler. Bir ara kendini gecenin ışıltısına kaptıran Ümit Akdeniz, DJ kabininden çıkıp dansçı kızlara da eşlik etti.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı