Sinema dünyasına açılıyorlar

24 Ağustos 2017 Perşembe | 11:54
radyo havadis

ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEN ÖTE: Radyo Havadis’teki “Prestij” programının konuğu olan City Mall Genel Müdürü Engin Yıldırım sohbette hizmete girecek olan sinema merkezinin detaylarını aktararak: “Dünyada vizyona giren filmler Kıbrıs’ta ilk City Mall Sinema Salonlarında olacak.” dedi

Kıbrıs Town Houses

Radyo Havadis’te Serdar Şengül’ün hazırlayıp sunduğu “Prestij” programında bu hafta City Mall Genel müdürü Engin Yıldrım konuk oldu. City Mall Genel Müdürü Engin Yıldırım, sohbette City Mall Alışveriş merkezinin ülkede ilklerin öncüsü olduğuna değindi ve yeni projelerini Radyo Havadis’e aktardı. Yıldırım pek yakında hizmete girecek olan sinema merkezinin detaylarını şöyle aktardı: “Dünyada vizyona giren filmler Kıbrıs’ta ilk City Mall Sinema Salonlarında olacak.” Sinema salonlarının konforunun ön planda olacağını açıklayan Yıldırım, “Hedefimiz Sinema Merkezimizle halkımıza en iyi hizmeti sunmak olacaktır.” dedi.

Serdar Şengül’ün sorularını yanıtlayan Engin Yıldırım 9 ila 17 Eylül tarihilerinde City Mall alışveriş Merkezi kitap, kırtasiye  ve okul giyim fuarının olacağını kaydetti.

 

Doludizgin etkinlikler

Engin Yıldırım sohbette şunları da kaydetti: “City Mall çarşamba sohbetleri, salı pazarı, elemeği günleri ve başvuruları hali hazırda devem eden City Mall Strett Ball basketbol turnuvası ile dolu dolu… Toplumun her kesimlerinden oluşan basketbol takımları bu turnuvada buluşuyor olacak.”

Sadece alışveriş merkezi değil bir yaşam merkezi olan City Mall’un yönetim kadrosu oldukça dikkat çekiyor. Ülkemizin ünlü DJ’lerinden Haşim Volkan da City Mall’da yönetim kadrosundaki göreviyle Gazimağusa ve bütün ülke halkına hizmet verecek.

 

 

engin yıldırım