KıbrısManşet

Silahla yaralama olayında bir kişi tutuklandıGirne- Güzelyurt yolunda bugün erken saatlerde yaşanan silahla yaralama olayında 63 yaşında bir kişi tutuklandı, olayda kullanılan araç ve tabanca da tespit edildi.
Polisten verilen bilgiye göre 03:00 sıralarında, Girne-Güzelyurt Anayolu üzerinde meydana gelen silahlı saldırı olayı ile ilgili isminin baş harfleri O.Ö.(E-63) olan bir kişi tutuklandı, olayda kullanılan araç ve tabanca da bulundu.Olay nasıl olmuştu

Polis Basın Subaylığı’nın verdiği bilgiye göre 30.11.2021 tarihinde saat 03:00 sıralarında, Girne-Güzelyurt Anayolu’nun 5-6’ıncı kilometreleri arasında, Girne istikametine doğru yaya olarak yürümekte olan B.I.(E-21) ve B.Z.U.(E-19)’nun üzerlerine, plakası henüz tespit edilemeyen bir araçtan inen kimliği meçhul şahıs/lar tarafından tasarruflarında kanunsuz olarak bulundurdukları ateşli silah ile ateş edilmiştir. Olay sırasında B.I. sağ arka baldırından ağır şekilde yaralanmış olup, kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbnatoğlu Devlet Hastanesine yapılan tedavisinin ardından Ortopedi Sevisinde müşahede altına alınmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

Girne’de otostop çeken iki gence silahlı saldırı: 1 ağır yaralı

Başa dön tuşu