MagazinMüzik

Sıla, sahneye kaftanla çıktı

Yaz sezonu boyunca “Ondan Kalan Şarkılar” konseptiyle Ege’yi karış karış dolaşarak sezona damga vuran Sıla, Kerki ve Solfej’in düzenlediği “Güz Konserleri” kapsamında Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne aldı.

Uzun bir aradan sonra Bursalı hayranlarıyla buluşan Sıla, günler öncesinde biletleri tükenen konserde, kendisini dinlemeye gelen müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Bursa konserine kaftanı andıran uzun ceketi ile sahneye çıkan güzel sanatçı “Açık Deniz” şarkısı ile konserine başladı. Sıla, daha sonra ise “Belalım” şarkısını seslendirdi. Sahneden “Sezen Aksu ve Zülfü Livaneli’ye selam olsun” diyerek Türk müziğinin iki usta ismine selam göndermeyi de ihmal etmeyen başarılı sanatçı, seyircilerden büyük alkış aldı.

Performansı ile olduğu kadar kıyafetleri ve güzelliği ile de geceye damgasını vurmayı başaran Sıla, özellikle ilk bölümde giydiği sultan kaftanını andıran ceketi ile de ilgi odağı oldu. Konserinin sonlarına doğru başarılı popçu “Partili şarkılar” ile Bursalı müzikseverlere seslendi.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı