Sezonun yıldızları ödüllendirildi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Haziran 1, 2023
ManşetSpor

Sezonun yıldızları ödüllendirildi

Havadis Medya Grubu tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen yılın başarılıları ödül töreni  Girne, Vuni Palace Hotel’de muhteşem bir atmosferde gerçekleştirildi

EN İYİLER ALİ ORALOĞLU, KEREM ERAN VE YASİN KURT: Havadis ile Atakom Ltd. işbirliğinde belirlenen yılın en iyileri plaket ve 2 bin TL’lik para ödüllerini aldılar. Yılın en iyi teknik direktörü ödülünü MTG’ye lig ve kupa şampiyonluğunu kazandıran Ali Oraloğlu Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’dan, yılın en iyi hakemi ödülünü Kerem Eran KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu’ndan ve yılın en iyi futbolcu ödülünü şampiyon MTG’nin kaptanı Yasin Kurt Havadis Gazetesi Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy’dan aldı


 

Havadis Medya Grubu tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen yılın başarılıları ödül töreni önceki akşam Girne’de gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı yanında siyaset, iş, spor ve sanat dünyasından birçok önemli ismin yer aldığı gecede, iş, sanat, medya ve futbol dünyasına dağıtılan ödüller sahiplerini buldu.

Futbolda geride kalan sezon boyunca, her ay Havadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited işbirliğinde verilen ayın en başarılıları ödüllerinin ardından yılın en başarılıları da ödüllendirildi.

Girne’de Vuni Palace Hotel’de önceki akşam düzenlenen ve muhteşem bir atmosferde yaklaşık 500 davetlinin katıldığı ödül törenine, ülkemizden ve Türkiye’den çok değerli sanatçılar da iştirak etti.

 

Futbolda yılın başarılıları ödüllendirildi

Futbolda geride kalan sezon Havadis Gazetesi ile Atakom Limited işbirliğinde verilen her ayın en iyileri ödülleri dikkate alınarak belirlenen yılın en iyileri; Teknik Direktör Ali Oraloğlu, hakem Kerem Eran ve futbolcu Yasin Kurt oldu.

K-pet Süper Lig’deki 9’uncu şampiyonluğunu ve Kıbrıs Kupası şampiyonluğunu yaşayan Mağusa Türk Gücü Teknik Direktörü Ali Oraloğlu ise yılın en başarılı teknik direktörü olarak belirlendi. MTG’nin başında ikinci kez teknik direktör olarak şampiyonluklar yaşayan Oraloğlu, bu sezon MTG’ye hem lig hem de kupa şampiyonluğu sevinci yaşattı. Oraloğlu’na ödülünü Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı verdi.

Futbolda yılın futbolcu ödülüne layik görülen Yasin Kurt Mağusa Türk Gücü’nün şampiyonluğunda büyük pay sahibi idi. Geride kalan sezon MTG’nin en fazla görev alan futbolcusu ve ayni zamanda takım kaptanı olan Yasin Kurt, sezonu 8 gol ve 23 asistle kapattı. Takımının attığı 91 golün 3’te 1’ine direk katkı yapan Yasin Kurt’a yılın en iyi futbolcusu ödülü Havadis Gazetesi Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy tarafından verildi.

Yılın hakemi ödülünün sahibi ise Kerem Eran oldu. Bu sezon görev aldığı kritik maçlarda sergilediği yönetim ile beğeni toplayan Kerem Eran, sezonu en fazla görev alan orta hakem olarak da başarı ile tamamladı. Kerem Eran’a ise ödülünü KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu verdi.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar