Magazin

Sevgi her engeli aştıTürkiye’den Umut İzol ve Nil Anka’nın sahne aldığı Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’nin “Sevgi Her Engeli Aşar” adını taşıyan geleneksel dayanışma balosunda engelsiz bireyler de ünlü modacı Hayrettin Savaş imzalı kıyafetlerle H&V Ajans’ın düzenlediği defilede yer aldı
Bu yıl üçüncüsünün düzenlendiği Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’nin geleneksel dayanışma balosu önceki akşam Vuni Palace Hotel’de gerçekleşti.“Sevgi Her Engeli Aşar” sloganıyla başlayan gecenin sunuculuğunu Hayriye Vurdu ve Tayyar Işıksaçan üstlendi.

Geleneksel dayanışma balosunda yer yerinden oynadı. Önceki akşam Vuni Palace Hotel balo salonunda gerçekleşen geceye iş ve siyaset dünyasından popüler isimler katıldı.

H&V Ajans mankenlerinin podyuma çıktığı gecede Ayperi Dağaştı’nın Direktörü olduğu Lavita Butik kıyafetlerinden oluşan defile oldukça ilgi gördü.

Defile bitiminde engelsiz gençlerin sunduğu özel defile ise konuklar tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.

Defile bitiminde açık arttırmaya sunulan 5 kıyafet geliri derneğe bırakılmak üzere anında alıcı buldu.

Gecede sahne alan pop müziğin yeni stari Nil Anka büyük ilgi toplarken, ünlü sanatçı hem güzelliği hem de sahne performansıyla konukları coşturdu.

Gecenin ilerleyen dakikalarında sahneye çıkan Umut İzol ise şarkılarıyla geceyi adate bir festival alanına çevirdi. Mükemmel bir gece geçiren konuklar, engelsiz gençler ve aileleri pist inmeyerek doyasıya eğlendi.

Gecenin gerçekleşmesine katkı koyan dernek onursal üyesi Ramazan Köse Mehmetoğlu, defilede Ortopedik Özürlüler Derneğine kostümleri diken olan ünlü modacı Hayrettin Savaş ve diğer emeği geçen kişilerin plaket takdimiyle gece son buldu.

Başa dön tuşu