Magazin

Şarkılarını çocuklara armağan etti 
GÜNDEŞ, MUTLULUK VE HUZUR DİLEDİ: Türkiye’nin ünlü sanatçısı Ebru Gündeş, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle Girne’de sevenleriyle buluştu. Gündeş sevilen şarkıları ve dansçıları eşliğinde sevenlerine unutulmaz dakikalar yaşattı. Ünlü sanatçı “Tüm dünya çocuklarına armağan edilen bu güzel günde çocukların daha mutlu daha huzurlu ve daha güvenli bir hayat sürmelerini temenni ediyorum” dedi  [dropcap style=”circle” color=”#ffffff” bgcolor=”#0065ad”]G[/dropcap]üçlü sesi ile gönüllerde taht kuran Türkiye’nin ünlü sanatçısı Ebru Gündeş, geçtiğimiz akşam, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle The Savoy Ottoman Palace’ta sevenleriyle buluştu. Gündeş sevilen şarkıları ve dansçıları eşliğinde sevenlerine unutulmaz dakikalar yaşattı.

Bir kez daha Kıbrıs’ta konser vermekten duyduğu mutluluğu belirten Ebru Gündeş; “Tüm dünya çocuklarına armağan edilen bu güzel günde çocukların daha mutlu daha huzurlu ve daha güvenli bir hayat sürmelerini temenni ediyorum. Aynı zamanda bugün bir araya gelmemize vesile olan Savoy Hotel’in de kuruluşunun beşinci yılı. Bir araya gelebileceğimiz nice uzun yıllar diliyorum” dedi.

İmparator’a iltifat

Türkiye’nin en iyi sesinin İbrahim Tatlıses olduğunu belirten Gündeş; “Onun gibi bir ses gelmedi ve geleceğini de sanmıyorum. Bu şarkım tüm İbrahim Tatlıses sevenler için gelsin.” dedi ve “Bir Kulunu Çok Sevdim” şarkısını seslendirdi.

Başa dön tuşu