Magazin

Hande Yener mest etti


DAMGA VURDU: Türkiye’nin pop kraliçesi Hande Yener, Vuni Palace Hotel’de unutulmaz bir konser verdi.  Hande Yener, şarkıları ve sürpriz sahne şovları ile geceye damgasını vurdu. Yoğun istek üzerine iki kez söylediği “Sebastiyan” şarkısıyla tüm konukları mest etti

KONSER ÖNCESİ DEFİLE: Hande Yener konseri öncesi, H&V Ajans mankenleri Elif, Ezgi, Saşha, Anna, Valeria ve Türkiye’den gelen ünlü DJ Sevcan, Bostancı Mağazası’nın birbirinden şık kıyafetlerini podyumda tanıtarak güzel bir defile gerçekleştirdi[dropcap style=”circle” color=”#ffffff” bgcolor=”#0065ad”]T[/dropcap]ürkiye’nin ünlü pop sanatçısı Hande Yener, Vuni Palace Hotel & Viva Casino’da inanılmaz bir konsere imza attı. Heyecanını gözlerinde yaşayan Hande Yener kostümüyle dikkat çekti. Hande Yener’in siyah püsküllü kostümü ile beğeni topladı.

Geçmişten günümüze “Havaalanı”, “Herkes Yoluna”, “İki Deli”, “Bodrum” , “Hani Bana” gibi parçaları ve yoğun istek üzerine “Sebastian” şarkısını iki kere seslendirdi. Giydiği siyah mini elbisesiyle dansçılarıyla uyum içinde bir şov gerçekleştiren Hande Yener hem gözlere hem de kulaklara hitap etti.  Zaman zaman konukların arasına inen ünlü sanatçı, yıllardan beri arkadaşı olan Mustafa Özsoy’unda yanına uğramadan geçmedi. Ünlü sanatçı, Özsoy’un isteğini kırmayarak “Acı veriyor” şarkısını Özsoy’la birlikte söyledi. Ve ayaküstü sohbet ettiler.

Yeni albüm yolda
Türkiye’nin pop kraliçesi, 2 yıl aradan sonra tekrar albüm çıkaracağını müjedeledi. 6’ayın 6’sında çıkaracağını söylediği albümünün ismi ise “Hepsi Hit” olacak.

Konser öncesi defile
Bostancı Mağazasının birbirinden şık ürünlerini H&V Ajans mankenleri Elif, Ezgi, Saşha, Anna, Valeria ve Türkiye’den gelen ünlü DJ Sevcan tanıttı. Defile sonrası H&V Ajans Direktörü Hayriye Vurdu, Bostancı Mağazası ve Vuni Palace Hotel Halkla İlişkilerine vermiş olduğu katkılardan dolayı plaket takdim etti.

[images_grid auto_slide=”no” auto_duration=”1″ cols=”three” lightbox=”no” source=”media: 132373,132365,132366,132367,132368,132370″][/images_grid]Başa dön tuşu