SporSürmanşet

Sapsızoğlu: Müthiş işlere imza atacağız


KKTC Cimnastik Federasyonu’nun tarihinde ilk kez düzenlediği 2. Kademe Artistik Cimnastik Antrenörlük Kursu, 14 gün sonunda tamamlandı.

KKTC Cimnastik Federasyonu başkanı Hasan Sapsızoğlu , ünlü antrenör Ayman Jasser tarafından verilen 2. Kademe Artistik Cimnastik Antrenörlük Kursu ile ilgili şu değerlendirmeyi yaptı:
“2. Kademe Artistik Cimnastik antrenörlük kursumuzu tamamlamış bulunmaktayız. Tüm ekip arkadaşlarımızı kutlarız.Evet çok uğraştılar, çok yoruldular ama değdi. Müthiş bir eğitim alarak, kendilerini geliştirdiler. Antrenörlerimiz öğrendiklerini çocuklarımıza aktardıkları zaman müthiş işlere hep birlikte imza atacağız.

Bu kursun, bu seviyede tamamlanması adına müthiş bir sorumluluk alarak antrenörlerimizin yanında olan Ayman Jasser hocamıza, eğitim komitesi başkanı ve yönetim kurulu üyemiz Fatma Yaman Lesinger, yönetim kurulu arkadaşlarımıza, teorik derslere katılan tüm hocalarımıza, uygulamalı derslerde Mustafa Erbulut’a, Ayten Kasap Topal’a tercümanlık yaparak bilgi akışını sağlayan Berk Aydoğan’a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.”

Başa dön tuşu