Spor

Sami Hamidi Geliştirmeye Devam Ediyor


Vücut geliştirme ve fitness’ta kısa sürede büyük başarıya ulaşan, Fitness ve Beslenme Danışmanı Sami Hamidi başarılarını bir yenisini daha ekledi. Sami Hamidi’nin çalıştırdığı ülkemiz sporcuları başarılarıyla göz dolduruyor.

Geçtiğimiz yıl içerisinde Vücut Geliştirme ve Fitness sporunda ülkemiz yanı sıra Türkiye ve Avrupa’da da birçok önemli başarıya imza atarak yüreğimizi kabartan atan Sami Hamidi, şimdilerde ise akademik eğitimini almış olduğu fitness ve beslenme danışmanlığı üzerine bireysel koçluk çalışmalarını sürdürüyor.
Sami Hamidi ile çalışan ve ülkemizde çeşitli spor dalları ile uğraşan gençler bu çalışmanın karşılığını kupa ve madalyalar ile aldı. Futboldan, güreşe, atletizmden vücut geliştirme sporuna gönül veren bir çok gencimiz azimli çalışmalarının ve Sami Hamidi’nin uyguladığı programlara disiplinli bir şekilde uymalarının karşılığını aldı.

KKTC Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu tarafından geçtiğimiz hafta Güzelyurt’ta düzenlenen şampiyonada, Sami Hamidi’nin fitness ve beslenme danışmanı olarak bireysel koçluğunu yaptığı İsmail Bayar, Büyük Erkekler kategorisinde atletik fizik ikincisi olarak kupayı evinde götürdü.

Sami Hamidi’nin çalıştırdığı bir diğer başarılı sporcu ise Yenicami Spor Kulübü’nün kalecisi Yusuf Yönter oldu. K-Pet Süper Ligi’nde şampiyon olan Yenicami’nin kaleciliğini yapan Yönter ligin en az gol yiyen kalecisi ünvanının da sahibi.

Minderde ise Sami Hamidi’nin bireysel koçluğunu yaptığı 3 isim şampiyonluğa ulaştı. Büyük Erkekler Ligi Serbest Güreş Liglerindeki namalup tek güreşçi Emrah Yeşilırmak , 58 ve 61 kiloda büyük erkeklerde namağlup şampiyon Ömer Çavuşoğlu ve 74kilogram Serbest Güreş te Ekim özgüvenli. Emrah Yeşilırmak yaptığı açıklamada Sami Hamidi’ye katkılarından dolayı teşekkür etti.

Fitness ve beslenme danışmanı Sami Hamidi konuyla ilgili yaptığı açıklamada ise “Sporcularımın bu branşlarına ortak olup şampiyonluklara katkı koymak benim adıma büyük mutluluk ve gurur verici bir durum oldu, umarım herkese biraz örnek olabilmişizdir.Vermiş oldukları özveriden dolayı sporcularımı kutlarım” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı