Magazin

Johnny Depp’in köpeği Avustralya’da öldürülebilir!Karayip Korsanları' serisinin yeni filminin çekimleri için Avustralya'ya giden Jonny Depp ve eşi Amber Heard'ün başı kanunlarla dertte. Ülkeye özel uçağıyla giriş yapan ve yanında getirdikleri köpekleri Pistol ve Boo'yu ülkeye izinsiz sokan çiftin köpekleri, ülkeden çıkarılmaz ise sağlık uygulamaları nedeniyle öldürülecek.
Salgın hastalıklara karşı mücadelede sıkı kanunlara sahip olan Avustralya, ülkeye yurt dışından gelen evcil hayvanları karantinaya alıyor ve sağlık kontrolünden geçiriyor. Konuyla ilgili konuşan Tarım Bakanı Barnaby Joyce, "Onun Jonny Depp olması Avustralya kanunlarının ona işlemeyeceği anlamına gelmez" ifadeleriyle Depp'e adeta ültimatom verdi.Ülkeye evcil hayvan sokmak için bir prosedür olduğunu belirten Joyce, 50 saat içinde köpeğin ABD'ye geri gönderilmemesi durumunda yetkililerin harekete geçeceğini belirtti.


Çekimleri devam eden 'Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales' (Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz) isimli filmin ise 2017 yılında vizyona girmesi planlanıyor. (NTV)

Başa dön tuşu